KTO MOŻE STARAĆ SIĘ O ODSZKODOWANIE?

Odszkodowanie należne jest każdej osobie, której przydarzył się wypadek podczas wykonywania obowiązków służbowych
Gdy poszkodowany przebywał poza pomieszczeniem firmowym
Pracownik nie może być jednocześnie sprawcą wypadku
Gdy pracownik jest niezdolny do zarobkowania, wypłacana jest mu renta

BEZPŁATNIE przeanalizujemy Twoją dokumentację z wypadku przy pracy

Czy wiesz, że...

35%

poszkodowanych ulega wypadkom przy pracy poruszając się

44%

wypadków to urazy rąk

16%

poszkodowanych w wypadkach przy pracy to pracownicy wodociągów

Kiedy należy się odszkodowanie?

Gdy incydent zgłoszono przełożonemu
Gdy od wypadku nie minęły 3 lata
20 lat na zgłoszenie wypadku będącego efektem przestępstwa
Gdy wystąpił uszczerbek na zdrowiu
Gdy w efekcie doszło do śmierci poszkodowanego
Gdy pracownik ma orzeczoną niezdolność do pracy

Zweryfikuj swoje szanse na wyższe odszkodowanie

Za darmo, bezpiecznie i bez zobowiązań

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

Bezpłatnie

Bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz Klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

Bez zobowiązań

Bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z Klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

Polityka zero spamu

Polityka "zero spamu"

Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Rekompensata szkód dla osoby poszkodowanej z tytułu wypadku przy pracy

Niezależnie od przyczyn i skutków wypadku, zawsze należy się rekompensata. Musi ona całości pokrywać wszystkie straty - zarówno materialne, jak i niematerialne. Taka jest bowiem kluczowa rola odszkodowania. Wielu poszkodowanych nie wie, jak uzyskać potrzebne. Wielu z nich nie może też- ze względu na uciążliwość leczenia - starać się o to osobiście. W takich sytuacjach warto zainteresować się ofertą firm odszkodowawczych. Pełnomocnicy doradzają najlepsze rozwiązania, a także pomagają zebrać cała dokumentację. W imieniu klienta występują także z roszczeniami do ubezpieczyciela. Jeżeli jest to konieczne, mogą także prowadzić sprawę w sądzie.

Zajmujemy się sprawami wypadków przy pracy. Jest dla nas ważne, aby każdy klient otrzymał należne odszkodowanie. Rozumiemy że wiele osób długo po wypadku nie może normalnie funkcjonować. Zajmujemy się więc wszystkimi formalnościami i przeprowadzamy cały proces. Chcemy też, abyś dokładnie wiedział, co dla Ciebie robimy w każdym etapie. Sprawdź, ile możemy dla Ciebie wywalczyć.

HelpFind - odszkodowania online

Szybko - wygodnie - bez wychodzenia z domu

Witamy na stronach HelpFind - niezależnego eksperta ds. odszkodowań. Skontaktuj się z nami, jeżeli Ty, lub bliska Ci osoba ucierpiała w wypadku. Pomagamy również w przypadku szkód majątkowych lub moralnych. Chętnie pomożemy Ci bezpłatnie uzyskać informacje o Twoich możliwościach odszkodowawczych.

Marka HelpFind należy do firmy DirectInfo sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Staroprzygodzkiej 117, wpisaną do rejestru przedsiębiorców KRS w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu (IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego) pod numerem 0000385405 NIP 6222763569, REGON 301735830

NIE
wygramy
NIE
płacisz!