Odszkodowania Bielsko-Biała, uzyskaj odszkodowanie w Bielsku-Białej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy można starać się o odszkodowanie?

Odszkodowania kojarzy się najczęściej z wypadkiem samochodowym. Istotnie, TU w większości przypadków rekompensują straty związane z zniszczeniami pojazdów. Z polisy drugiej osoby możesz ubiegać się też o inne wypłaty, przykładowo są to odszkodowania rolnicze, czy za wypadki przy pracy. Przy każdym rodzaju pojawiają się też dodatkowe świadczenia.  Ich natłok sprawia, iż pokrzywdzeni najczęściej nie mają wiedzy, o co mają możliwość wnioskować. Ubezpieczalnie nie są zobligowane do udostępniania takiej wiedzy. Jak w takiej sytuacji mogą sobie poradzić poszkodowani?

Gdzie szukać pomocy?

To kluczowe, aby zyskać uzupełniającą wiedzę w tym obszarze. Może to bowiem oznaczać znacznie wyższe odszkodowanie. Nie trzeba samemu szukać nowszych wiadomości oraz starać się o rekompensatę. W tym pomaga firma odszkodowawcza w Bielsku-Białej. Co bywa najważniejsze po wyborze prawników? W pierwszej kolejności trzeba skupić się na odszkodowaniu. Do firm odszkodowawczych zwykle zgłaszają się pokrzywdzeni, którzy nie otrzymują właściwego odszkodowania od ubezpieczyciela.

Na co zwrócić uwagę?

Kancelaria w takiej sytuacji mogłaby uzyskiwać wyższe pieniądze. Miej pewność, że firma odszkodowawcza w Bielsku-Białej właściwie odzyskuje wyższe pieniądze. Ważne są też koszty. Najczęściej klienci nie muszą ponosić innych kosztów. Z tego wynika, że jeśli nie odzyskasz odszkodowania - nie będziesz ponosił innych opłat. Niektóre firmy jednak wymagają opłat na wstępie, a prowizja płacona jest niezależnie od uzyskania odszkodowania. Zwykle tworzy to bardzo wysokie koszta. Należy skierować uwagę na pozycję na rynku firmy. Większa firma to gwarant stabilnej pozycji. Duża firma ma możliwości też lokalnie z Bielska-Białej. To istotne, bo dzięki temu kontakt z doradcą jest znacznie prostszy. Jest to istotna kwestia.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Bielska-Białej

Nasz oddział w Bielsku-Białej

helpfind

Oddział w Bielsku-Białej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830