Odszkodowania Bieruń, uzyskaj odszkodowanie w Bieruniu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jakie odszkodowanie dla poszkodowanych?

Poszkodowani niestety zwykle nie zdają sobie sprawy ze wszystkich przysługujących prawach, Zwykle wiadomo, że po wypadku należy się odszkodowanie. Ale co dalej? Na jakich zasadach przyznawane jest odszkodowanie? Jak się o nie starać? Czy mogą wystąpić jakieś problemy? Jak sobie z nimi poradzić?

Jak przebiega likwidacja szkody?

Warto zaznaczyć, że likwidacja każdej szkody odbywa się na kilku etapach.  Pierwszym z nich zgłoszenie szkody. Można zgłosić szkodę zarówno osobową, jak i na mieniu — np.: w samochodzie. Możliwe jest także uzyskanie zadośćuczynienia, np.: za doznane cierpienia. Poszkodowany musi dostarczyć takie dokumenty jak:

  • oświadczenie sprawcy

  • dokumentację medyczną

  • dokumentację szkód, np.: zdjęcia

  • wniosek o odszkodowanie

Następnie ubezpieczyciel sprawdza i analizuje dokumenty. W przypadku szkody w samochodzie czy na mieszkaniu wysyłany jest rzeczoznawca. Ten dokonuje dokładnych oględzin, a następnie sporządza kosztorys. To dokument, który wskazuje wszystkie szkody, do których doszło podczas wypadku. Wskazane są także — również szczegółowo — wszystkie koszta naprawy tychże szkód. Kwota wskazana w kosztorysie jest kwotą odszkodowania. Następnie na tej podstawie wydawana jest decyzja, a ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie.

Co zrobić w przypadku problemów?

W modelowej likwidacji szkód to powinien być koniec. Często jednak się zdarza, że odszkodowanie jest stanowczo za niskie. I tutaj wkraczają kancelarie odszkodowawcze. Mają one odpowiednie środki i wiedzę, dzięki której mogą starać się skuteczniej o wyższe odszkodowanie. Przedstawicielom kancelarii łatwiej jest skompletować odpowiednią dokumentację, a także wystosować właściwą argumentację.

 

 

 

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

W dowolnym momencie jako nasz klient możesz zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Bierunia

Nasz oddział w Bieruniu

helpfind

Oddział w Bieruniu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830