Odszkodowania Bolesławiec, uzyskaj odszkodowanie w Bolesławcu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dostępne odszkodowania Bolesławiec

W jaki sposób poradzić sobie z odszkodowaniem po wypadku? Jakie dokumenty są potrzebne? Na co należy zwrócić uwagę? Czy decyzja ubezpieczyciela jest ostateczna? Poszkodowani zazwyczaj są pełni wątpliwości. Tymczasem likwidacja szkody i wypłata odszkodowania powinny być stosunkowo prostymi procesami.  Często zdarzają się jednak komplikacje.

Jednym z problemów jest rodzaj odszkodowania. Zasadą jest bowiem, że kwota wypłacana przez ubezpieczyciela ma pokryć wszelkie straty poniesione przez poszkodowanego. A mogą mieć one różnorodny wymiar — włączając w to szkody niematerialne, jak ból czy cierpienie.

Dlatego poszkodowany, obok odszkodowania, może uzyskać zwrot kosztów, czy zadośćuczynienie. A odszkodowanie można uzyskać zarówno za straty materialne, jak i uszczerbek na zdrowiu.

Możliwe problemy

Problemem jest zatem wiedza. Niewystarczająca może skutkować zbyt niskim odszkodowaniem. Niestety-ubezpieczyciele nie informują o wszystkich dostępnych świadczeniach.

Nawet prawidłowo skonstruowany wniosek o odszkodowanie nie gwarantuje, że ubezpieczyciel wypłaci wystarczającą ilość pieniędzy. Dość powszechne jest zanieżenie. Wynika to głównie z nieprawidłowo przeprowadzonych oględzin i błędów o kosztorysach. Do najczęstszych należą:

  • nieprawidłowe zastosowanie części zamiennych

  • amortyzacja i rabaty

  • zaniżanie wartości samochodu

  • bezpodstawne orzekanie o szkodzie całkowitej.

Zdarza się również, że ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania. Co można zrobić w takiej sytuacji? Dobrym wyjściem może okazać się skorzystanie z usług kancelarii odszkodowawczej. W takim przypadku wystarczy jedynie przekazać wszystkie dokumenty związane ze szkodą i odszkodowaniem. To na ich podstawie, a także obowiązujących przepisów specjaliści starają się o wyższe odszkodowanie

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Bolesławca

Nasz oddział w Bolesławcu

helpfind

Oddział w Bolesławcu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830