Odszkodowania Braniewo, uzyskaj odszkodowanie w Braniewie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może uzyskać odszkodowanie?

Odszkodowanie w Braniewie może uzyskać tak naprawdę każdy poszkodowany, który uległ wypadkowi nie ze swojej winy. Wówczas szkoda likwidowana jest z OC sprawcy.  Warto jednak pamiętać, że brak ubezpieczenia sprawcy nie zamyka drogi do odszkodowania. Wówczas bowiem musi on wypłacić kwotę pokrywającą wszystkie straty z majątku własnego.

Często zadawanym pytaniem jest: Czy sprawca również może uzyskać odszkodowanie? Tak, ale tylko w przypadku gdy posiada polisę AC, a szkoda nie została wyrządzona umyślnie.

Kiedy można uzyskać odszkodowanie?

Obecnie w prawodawstwie istnieją 2 terminy przedawnienia roszczeń odszkodowawczych:

  • 3 lata

  • 20 lat

Oznacza to, że po tym czasie poszkodowany nie może zgłosić szkody, czy starać się o dodatkowe pieniądze. Od czego to zależy? Termin trzyletni obowiązuje przy szkodach majątkowych, np.: gdy to samochód zostanie zniszczony. W ciągu 20 lat można starać się o odszkodowanie, gdy wypadek jest efektem przestępstwa lub gdy na miejsce musiała przyjechać karetka.

Czy decyzja ubezpieczyciela jest ostateczna?

Często zdarza się, że poszkodowani nie są zadowoleni z wysokości odszkodowania w mieście Braniewo. Może również się zdarzyć, że ubezpieczyciel niesłusznie stwierdza, że odszkodowanie się nie należy. Czy można coś z tym zrobić? Poszkodowani mogą odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. W ostateczności można także skierować sprawę do sądu.

Przy odwołaniu ważne jest, aby udowodnić swoje racje (co nie jest konieczne przy zgłoszeniu szkody). Poszkodowany powinien więc zgromadzić właściwą dokumentację i argumentację. Bez odpowiedniej wiedzy może to być kłopotliwe. Dlatego w takiej sytuacji warto skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej.

Jej pracownicy są w stanie przeanalizować dostępne dokumenty i sprawdzić, jakie odszkodowanie się należy. Dodatkowo negocjują z ubezpieczycielem właściwą kwotę, a gdy jest to konieczne — kierują sprawę do sądu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Braniewa

Nasz oddział w Braniewie

helpfind

Oddział w Braniewie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830