Odszkodowania Brzesko, uzyskaj odszkodowanie w Brzesku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy można uzyskać odszkodowanie?

W jakiej sytuacji można uzyskać odszkodowanie? Większość poszkodowanych sądzi, że konieczne jest posiadanie osobnego ubezpieczenia, zwłaszcza w przypadku obrażeń. Tymczasem odszkodowanie można uzyskać z polisy OC sprawcy wypadku. Najczęściej jest to OC komunikacyjne lub rolnicze. Odszkodowanie można uzyskać także od swojego pracodawcy, gdy dojdzie do wypadku w miejscu pracy.

Poszkodowany może też uzyskać różne rodzaje świadczeń. Zależą one od tego, do jakiego rodzaju szkód doszło. Dotyczy to szczególnie szkód osobowych. Można tutaj bowiem uzyskać zarówno odszkodowanie, jak i zadośćuczynienie czy zwrot kosztów leczenia. Co ważne, każdy poszkodowany może uzyskać kilka świadczeń. Możliwe jest także staranie się o nie nawet długi czas po wypadku. Poszkodowany musi jednak wykazać, że wydatki, czy uszczerbek na zdrowiu ma związek z wypadkiem.

Jak uzyskać odszkodowanie?

Jak starać się o odszkodowania? Należy zgłosić szkodę u ubezpieczyciela sprawcy. Powinien on podać stosowne dane zaraz po wypadku. Następnie należy przekazać stosowne dokumenty. Zawsze konieczne jest oświadczenie sprawcy lub notatka policyjna. Jeżeli doszło tylko do szkody w samochodzie należy dołączyć  dokumentację fotograficzną lub opis zdarzenia. W przypadku szkody osobowej konieczna jest dokumentacja medyczna.

Po przekazaniu dokumentów ubezpieczyciel przysyła rzeczoznawcę lub organizuje komisję lekarską — w przypadku szkody osobowej. Następnie określana jest kwota odszkodowania. Ubezpieczyciel wydaje decyzję oraz wypłaca odszkodowanie.

Podczas likwidacji szkody i wypłacie odszkodowania mogą jednak pojawić się różnorodne problemy. Niekiedy też poszkodowani nie są w stanie zgłosić szkody, a następnie nadzorować cały proces. W takim przypadku warto zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Brzeska

Nasz oddział w Brzesku

helpfind

Oddział w Brzesku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830