Odszkodowania Chełm, uzyskaj odszkodowanie w Chełmie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy poszkodowany może starać się o odszkodowanie?

Poszkodowany może starać się o odszkodowanie w kilku ściśle określonych przypadkach. Podstawową przesłanką jest wystąpienie wypadku, w którym poszkodowany nie jest sprawcą. Wówczas poszkodowany uzyskuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Sam sprawca również może uzyskać odszkodowanie w Chełmie, ale tylko w przypadku posiadania polisy AC lub NNW.

Kolejnym warunkiem uzyskania odszkodowania jest zgłoszenie szkody we właściwym terminie. Obecnie poszkodowany ma na zgłoszenie:

  • 3 lata w przypadku szkody na mieniu

  • 20 lat w przypadku przestępstwa

Do zgłoszenia konieczna jest właściwa dokumentacja. Podstawą jest tu wniosek o odszkodowanie i formularz zgłoszeniowy, w którym należy podać dane uczestników zdarzenia oraz pojazdów. Ważne jest także oświadczenie sprawcy wypadku lub notatka policyjna. W tych dokumentach określone są okoliczności zdarzenia i przede wszystkim wskazany jest sprawca.

Kiedy można starać się o dopłatę do odszkodowania?

Często zdarza się, że wypłacone odszkodowanie nie jest wystarczające. Wynika to często ze sposobu oględzin, określania wartości samochodu, a także wyceniania kosztów naprawy. W takim przypadku poszkodowany może odwołać od decyzji ubezpieczyciela w formie reklamacji. Może to zrobić każdy poszkodowany, który nie jest zadowolony z wypłaconej kwoty.

O dopłatę można starać się w ciągu 3 lat od wydania decyzji ubezpieczyciela.  Jest to możliwe po wypłacie odszkodowania czy nawet po sprzedaży pojazdu. Aby uzyskać dopłatę, należy określić kwotę roszczeń, a także właściwie ją uargumentować. Tutaj pomagają dodatkowe dokumenty, których uzyskanie często jest płatne (np.: kosztorys niezależnego rzeczoznawcy)

Odwołanie się i zebranie właściwych dokumentów może nie być proste — poszkodowany nigdy nie ma gwarancji, że ubezpieczyciel przychyli się do jego pisma. Warto w takich przypadkach poprosić o pomoc kancelarię odszkodowawczą. Sporządza ona właściwe dokumenty bez dodatkowych kosztów. Wiedza prawna pomaga także w negocjacjach z ubezpieczycielem i uzyskanie właściwego odszkodowania także w mieśćie Chełm


 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Chełmu

Nasz oddział w Chełmie

helpfind

Oddział w Chełmie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830