Odszkodowania Chojnice, uzyskaj odszkodowanie w Chojnicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wygląda likwidacja szkody?

Jak i kiedy można uzyskać odszkodowanie? Podstawowa zasada to szkoda wyrządzona przez inną osobę lub podmiot. Wypłacone pieniądze powinny być tak duże, jak szkoda. Szczegółowa analiza ma na celu oszacowanie strat i kosztów naprawy tak, by poszkodowany mógł w całości pokryć szkody.

Staranie się o odszkodowanie należy więc zacząć od uzyskania właściwej wiedzy. Ważne jest, by wiedzieć, o jakie dokładnie świadczenia można się starać. Jest ich kilka — odszkodowanie, zadośćuczynienie, renty, czy zwrot poniesionych kosztów. Gdy już to wiadomo, można zgłosić szkodę do ubezpieczyciela, a następnie złożyć wniosek o odszkodowanie (lub inne świadczenie)

Po wpłynięciu dokumentów rozpoczyna się likwidacja szkody. Rzeczoznawca dokonuje oględzin, następnie sporządza kosztorys.  Na podstawie tego dokumentu ubezpieczyciel ustala i wypłaca kwotę odszkodowania.

Jakie problemy mogą wystąpić?

Nie zawsze likwidacja przebiega we właściwy sposób, w wyniku czego poszkodowany otrzymuje zaniżone odszkodowanie. Najczęściej wynika to z:

  • zaniżenia wartości samochodu

  • zaniżenia cen części zamiennych

  • zaniżenia stawek warsztatu

  • pominięcia szkód

Zdarza się również, że ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania.

Warto wiedzieć, że poszkodowany może odwołać się od decyzji ubezpieczyciela, co umożliwia uzyskanie wyższego odszkodowanie. Wiąże się to jednak z dodatkowymi formalnościami, a także koniecznością uzyskania dodatkowych dokumentów.

Alternatywą jest współpraca z kancelarią odszkodowawczą. Wówczas to specjaliści i prawnicy analizują całą dokumentację i skuteczniej starają się o odszkodowanie.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Chojnic

Nasz oddział w Chojnicach

helpfind

Oddział w Chojnicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830