Odszkodowania Chorzów, uzyskaj odszkodowanie w Chorzówie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak zgłosić szkodę?

Oto warto jeszcze zadbać jeszcze na miejscu wypadku. Jeżeli nie ma ofiar w ludziach i nie ma wątpliwości co do winy można spisać oświadczenie sprawcy. W dokumencie tym znajdują się:

  • dane sprawcy i poszkodowanego

  • dane uszkodzonych pojazdów

  • okoliczności zdarzenia

Dokument ten jednoznacznie wskazuje także na sprawcę. Należy także zapytać sprawcę o dane ubezpieczyciela i polisy. Wówczas można zgłosić szkodę we właściwym TU.

Co to jest likwidacja szkody?

Następnie uruchamiana jest procedura, która ma na celu ustalenie rozmiaru strat, a także kosztów ich naprawy. Rzeczoznawca ubezpieczyciela ogląda samochód i dokładnie dokumentuje wszystkie uszkodzenia. Następnie sporządza kosztorys, w którym wymienione są koszta usunięcia poszczególnych uszkodzeń. Kosztorys jest podstawą do wypłaty odszkodowania nie tylko w mieście Chorzów.

Nieco inaczej wygląda wypłata odszkodowania w przypadku obrażeń. Tutaj należy dostarczyć dokumentację medyczną. Na jej podstawie ubezpieczyciel określa wysokość uszczerbku.  W niektórych przypadkach organizowana jest komisja lekarska. Wówczas lekarz dokładnie bada nie tylko dokumentację, ale i samego pacjenta. Wysokość odszkodowania zależy w tym przypadku od uszczerbku określonego w procentach. Zwykle ubezpieczyciele mają stałą stawkę za każdy procent uszczerbku.

Niekiedy procedura nie przebiega płynnie i poszkodowany otrzymuje za niskie odszkodowanie w Chorzowie. Może on wtedy zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej po profesjonalną pomoc.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Chorzówa

Nasz oddział w Chorzówie

helpfind

Oddział w Chorzówie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830