Odszkodowania Choszczno, uzyskaj odszkodowanie w Choszcznie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy kancelarie pomagają poszkodowanym?

Poszkodowani coraz częściej zgłaszają się do firm odszkodowawczych. Kiedy jest to możliwe? Właściwie w każdym przypadku, w którym poszkodowany uzna to za konieczne. Często poszkodowani nie wiedzą, jak zgłosić szkodę lub ze względu na stan zdrowia nie są w stanie sami tego zrobić. Niektóre przypadki są też tak skomplikowane, iż konieczna jest sprawa sądowa. Wówczas poszkodowanemu pomaga profesjonalny pełnomocnik.

Problemy pojawiają się także już po uzyskaniu odszkodowania. Często bowiem przyznane odszkodowanie jest za niskie lub niepełne. Towarzystwa ubezpieczeniowe niechętnie informują poszkodowanych o tym, jakie dokładnie świadczenia przysługują poszkodowanym. Bardzo często przyznawane jest także zaniżone odszkodowanie. Wynika to najczęściej z nieprawidłowości w kosztorysie oraz niedokładnych oględzin. W takim przypadku poszkodowany może się odwołać. Często jednak jest to trudne, bo wymaga dodatkowych dokumentów i procedur.

Jak kancelarie działają?

W przypadku zgłoszenia kancelaria pomaga przy likwidacji szkody. To pełnomocnik przygotowuje i przekazuje konieczną dokumentację. Nadzoruje także działania ubezpieczyciela, a gdy to konieczne — dochodzi odszkodowania w sądzie. To sprawia, że poszkodowany nie musi zajmować się formalnościami i może skupić się np.: na leczeniu.

Nieco inaczej wyglądają działania kancelarii w przypadku zaniżonego odszkodowania. Specjaliści najpierw analizują dokumentację ubezpieczyciela i sprawdzają, gdzie wystąpiły błędy. Na tej podstawie są w stanie sprawdzić, jak duże jest zaniżenie. Następnie kosztorysanci firmy przygotowują właściwy kosztorys. Następnie odwołanie, wraz z właściwą dokumentacją i argumentacją trafia do ubezpieczyciela. Tutaj także możliwa jest sprawa sądowa w razie konieczności.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

W dowolnym momencie jako nasz klient możesz zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Choszczna

Nasz oddział w Choszcznie

helpfind

Oddział w Choszcznie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830