Odszkodowania Chrzanów, uzyskaj odszkodowanie w Chrzanowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowania komunikacyjne — kiedy można uzyskać?

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny to jeden z najczęściej wypłacanych świadczeń w Polsce. Poszkodowani mogą uzyskać takie odszkodowanie z OC sprawcy. W niektórych przypadkach także sprawca może uzyskać odszkodowanie. Ale tylko pod warunkiem, że wykupił on polisę AC i obejmuje ona także takie przypadki.

Kiedy jeszcze można uzyskać odszkodowanie w Chrzanowie po wypadku drogowym? Jest to możliwe zarówno przy szkodach w samochodzie, jak i obrażeniach. Poszkodowany może uzyskać także pieniądze za zniszczenia, np.: odzieży, osobistych drobiazgów, czy innych przedmiotów przewożonych autem.

Co należy się poszkodowanym?

Warto zwrócić uwagę, że poszkodowanym należą się różne świadczenia. Ich ilość, a także wysokość zależy od rozmiaru szkód, a także ich rodzaju. Poszkodowani mogą więc uzyskać:

  • odszkodowanie

  • zadośćuczynienie

  • zwrot kosztów

  • rentę

Warto jeszcze przed zgłoszeniem szkody dokładnie zorientować się, kiedy i jakie świadczenia się należą. Dzięki temu poszkodowany uzyska wyższe odszkodowanie adekwatne do poniesionych strat.

Wypadek za granicą — czy odszkodowanie się należy?

Odszkodowanie można uzyskać także niezależnie od miejsca wypadku — może być to zarówno droga publiczna, jak i prywatna posesja. Jeżeli do wypadku dojdzie z winy rolnika, to odszkodowanie zostanie wypłacone z OC rolniczego. A co w przypadku wypadku za granicą? Tu także można starać się o odszkodowanie w przedstawicielstwie TU sprawcy w Polsce. Możliwe jest także zgłoszenie się do Polskiego Biura Ubezpieczeń Komunikacyjnych, które postara się o odszkodowanie za granicą.

Poszkodowany może także zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej. Wówczas nie będzie musiał martwić się o to, w jaki sposób uzyskać odszkodowanie. Kancelaria zadba także o to, aby wypłacone odszkodowanie odpowiadało stratom. Często bowiem odszkodowania w mieście Chrzanów wypłacane przez TU są zaniżone.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

W dowolnym momencie jako nasz klient możesz zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Chrzanowa

Nasz oddział w Chrzanowie

helpfind

Oddział w Chrzanowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830