Odszkodowania Częstochowa, uzyskaj odszkodowanie w Częstochowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wygląda uzyskiwanie odszkodowania?

Zwykle cała procedura odbywa się w kilku prostych krokach. Należy mieć jednak pewną wiedzę na temat tego, jak funkcjonują ubezpieczenia i zakłady ubezpieczeń, aby skutecznie starać się o właściwą rekompensatę.

O odszkodowaniu warto pomyśleć jeszcze na miejscu wypadku. Tutaj należy spisać oświadczenie ze sprawcą lub wezwać policję, która sporządzi notatkę policyjną. Kolejnym krokiem może być zebranie materiału dowodowego jak zdjęcia czy zeznania świadków.

Również na miejscu zdarzenia można zgłosić szkodę. Ubezpieczyciele zazwyczaj mają infolinię, której konsultanci zajmują się tylko odbieraniem takich zgłoszeń. Mogą oni także udzielić niezbędnych informacji i poinstruować, co należy robić dalej.

Dalej rozpoczyna się likwidacja szkody. Na początku jednak ubezpieczyciel musi dokładnie określić wszystkie szkody, aby móc wypłacić adekwatne odszkodowanie w Częstochowie. Dlatego w ciągu kilku dni od zgłoszenia pojawia się rzeczoznawca, który dokładnie dokumentuje wszystkie szkody. Na podstawie oględzin sporządza on kosztorys, w którym zawarte są wszystkie koszta naprawy szkód. Koszta te są sumą odszkodowania.  

Czy wypłata odszkodowania to koniec likwidacji szkody?

Po sporządzeniu kosztorysu poszkodowany otrzymuje decyzję o wypłacie świadczenia, a następnie ubezpieczyciel przelewa orzeczoną kwotę. Często jednak, pomimo jasnej procedury, ubezpieczyciele przyznają zaniżone odszkodowanie. W takiej sytuacji konieczne jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela.Można to zrobić osobiście wysyłając odpowiednie pismo i dokumentację. Jej zdobycie może być jednak czasochłonne i kosztowne.

Dlatego wielu poszkodowanych po wypłacie odszkodowania w mieście Częstochowa zwraca się do kancelarii odszkodowawczych. Tutaj bez dodatkowych kosztów i formalności mogą uzyskać wyższe odszkodowanie. Wszystkim bowiem zajmują się wykwalifikowani profesjonaliści.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Częstochowy

Nasz oddział w Częstochowie

helpfind

Oddział w Częstochowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830