Odszkodowania Człuchów, uzyskaj odszkodowanie w Człuchowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

Poszkodowanym zwykle najbardziej zależy na odszkodowaniu za szkody w samochodzie. Zwykle bowiem niewielkie stłuczki na tym się kończą. Brak jest poważniejszych obrażeń, czy nawet powierzchniowych ran, czy stłuczeń. Nie można jednak zaniedbywać zdrowia, zwłaszcza po wypadku. Dlatego, nawet jeżeli uraz wydaje się niegroźny, np.: pojawia się ból karku, to warto skontaktować się z lekarzem.

Warto wiedzieć, że w przypadku urazu można także otrzymać odszkodowanie w Człuchowie. Procedura ubiegania się o nie jest bardzo podobna. Również na początku należy zgłosić szkodę, np.: telefonicznie. Kolejnym krokiem jest przesłanie koniecznej dokumentacji. To nie tylko dokumenty związane z wypadkiem i szkodą w aucie, ale przede wszystkim dokumentacja medyczna. Na jej podstawie ubezpieczyciel sprawdza, czy wypłata odszkodowań. Jeżeli to konieczne, przeprowadzana jest komisja lekarska, podczas której lekarz osobiście bada poszkodowanego i stwierdza uszczerbek na zdrowiu.

Uszczerbek na zdrowiu określany jest procentowo. Każde obrażenie, czy choroba związana z wypadkiem wyszczególniona jest w tabeli uszczerbku na zdrowiu. Jej przypisana jest odpowiednia wartość. Ubezpieczalnie zwykle mają ustaloną kwotę za każdy procent uszczerbku na zdrowiu.

Zadośćuczynienie

Poszkodowany może starać się także o zadośćuczynienie. Jest to świadczenie przyznawane za szkody niematerialne, jak np.: ból, czy inne dolegliwości związane z wypadkiem. Jego wartość zwykle jest dość trudna do oszacowania, ponieważ nie pokrywa on poniesionych kosztów, ani nie łączy się bezpośrednio z odniesionym uszczerbkiem.

Pomoc poszkodowanym

Uzyskanie odszkodowania za szkody osobowe, czy zadośćuczynienia może sprawiać problemy. Często poszkodowani nie są w stanie samodzielnie zgłosić roszczenia. W niektórych przypadkach, zwłaszcza dotyczących zadośćuczynienia, konieczna może być sprawa sądowa. Dlatego warto zainteresować się usługami kancelarii odszkodowawczej, w której pracują także prawnicy mogący występować w sądzie. Wówczas uzyskanie właściwego odszkodowania w mieście Człuchów będzie znacznie prostsze.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Człuchowa

Nasz oddział w Człuchowie

helpfind

Oddział w Człuchowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830