Odszkodowania Dąbrowa Tarnowska, uzyskaj odszkodowanie w Dąbrowie Tarnowskiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kiedy można uzyskać odszkodowanie?

Odszkodowanie można uzyskać w różnych przypadkach. Wypadki powodują bowiem różnorodne straty, a zasadniczą rolą każdego odszkodowania jest rekompensata wszelkich szkód związanych z wypadkiem. Dlatego ubezpieczyciele wypłacają odszkodowania za straty:

  • na mieniu

  • na osobie

  • niematerialne

Rodzaje szkód

Szkody na mieniu to wszystkie te szkody, które występują w dobrach materialnych. Należą do nich najczęściej samochody i mieszkania. Odszkodowanie można także uzyskać za pojedyncze przedmioty, które uległy uszkodzeniu w wyniku wypadku, np.: ubrania, czy telefon komórkowy.

Szkody na osobie obejmują wszystkie obrażenia i choroby wywołane przez wypadek. Mogą to być złamania, stłuczenia czy rany cielesne. Za doznane obrażenia można uzyskać odszkodowanie. Ubezpieczyciel zwraca także koszty leczenia.

Ostatnią kategorią szkód są szkody niematerialne. Są to przede wszystkim ból i cierpienia związane z wypadkiem, a także dalszym leczeniem. Poszkodowany otrzymuje kwotę adekwatną do doznanych obrażeń i uciążliwości leczenia.

Zadośćuczynienie mogą otrzymać także bliscy osoby zmarłej w wyniku wypadku. Może to być bliska rodzina jak małżonek czy rodzice. Ale zadośćuczynienia są wypłacane także partnerom zmarłych, czy dalszej rodzinie, np.: kuzynom, którzy byli wyjątkowo blisko ze zmarłym.

Jak uzyskać pomoc?

W niektórych przypadkach sam poszkodowany może mieć problem z określeniem, jakie dokładnie świadczenia przysługują i w jakiej wysokości. Dlatego w takich przypadkach warto zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej. Specjaliści dokładnie ustalą wysokość właściwego odszkodowania, a także walczy o nie w imieniu klienta.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Dąbrowy Tarnowskiej

Nasz oddział w Dąbrowie Tarnowskiej

helpfind

Oddział w Dąbrowie Tarnowskiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830