Odszkodowania Dębica, uzyskaj odszkodowanie w Dębicy

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Rodzaje szkód

Jeżeli w wypadku zostanie uszkodzony samochód, to możemy mówić o szkodzie częściowej, oraz szkodzie całkowitej. To bardzo ważne, by rozumieć, czym się od siebie różnią, ponieważ obowiązują różne procedury obliczania odszkodowania dotyczy to także miasta Dębica. Wynikają z tego też różne problemy, które niestety są powszechne.

Szkoda częściowa to każda szkoda, którą można naprawić. Nawet taka, po której samochód nie jest czasowo dopuszczony do ruchu — na przykład w przypadku urwania lusterek, czy uszkodzenia świateł. W takim przypadku wysokość odszkodowania to wysokość kosztów naprawy samochodu.

Szkoda całkowita to szkoda, której nie można naprawić. Może to być nieopłacalne — wówczas gdy koszty naprawy przekraczają 100% wartości auta lub gdy technologicznie nie jest to możliwe. Wysokość odszkodowania to różnica w wartości samochodu sprzed wypadku i po nim.

Problemy przy likwidacji

Mogą jednak pojawiać się problemy zarówno przy szkodzie całkowitej, jak i częściowej. Może się zdarzyć, że szkoda całkowita tak naprawdę nią nie jest. Wynika to z celowego zawyżania wartości samochodu i zaniżaniu wartości samochodu. Przy szkodzie częściowej koszta naprawy są zaniżone, w związku z czym wypłacone odszkodowanie w Dębicy również jest za niskie.

Możliwe rozwiązania

Co można w takiej sytuacji zrobić? Od każdej niekorzystnej decyzji ubezpieczyciela można się odwołać. Działa to jak reklamacja na działania ubezpieczyciela. Wystarczy przesłać stosowne pismo na adres ubezpieczyciela. W ostateczności zostaje także sąd, ponieważ ubezpieczyciele często odrzucają roszczenia poszkodowanych. Jeżeli chcesz uniknąć dodatkowych problemów i formalności, zgłoś się do kancelarii odszkodowawczej.  Tutaj uzyskasz pomoc i nie będziesz musiał sam starać się o wyższe odszkodowanie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Dębicy

Nasz oddział w Dębicy

helpfind

Oddział w Dębicy
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830