Odszkodowania Drawsko Pomorskie, uzyskaj odszkodowanie w Drawsku Pomorskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Od kogo można uzyskać odszkodowanie?

Od kogo można uzyskać odszkodowanie? Najbardziej ogólna odpowiedź to: od osoby, która spowodowała wypadek lub jego ubezpieczyciela. Tak właśni działa polisa OC. Dokładny przebieg wypłaty odszkodowania zależy od okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

Najpowszechniejszą szkodami są te w samochodzie wyrządzone podczas wypadku drogowego. Szkodą są także obrażenia poniesione przez kierowców i pasażera. Odszkodowanie zarówno za szkody materialne, jak i szkody na osobie pokrywane są z OC komunikacyjnego. Procedura likwidacji szkody jest dość prosta. Należy ubezpieczycielowi zgłosić szkodę, a następnie przekazać dokumenty związane z wypadkiem i szkodami. Ubezpieczyciel wówczas wdraża procedurę, która ma na celu ustalenie rozmiaru strat, a także wysokość odszkodowania. W przypadku szkody osobowej mówi się o uszczerbku na zdrowiu. W ciągu 30 dni od zgłoszenia szkody odszkodowanie powinno znaleźć się na koncie poszkodowanego.

Odszkodowanie w Drawsku Pomorskim można otrzymać także z polisy OC rolnika. Jest ona tak samo obowiązkowa, jak polisy kierowców. Jeżeli poszkodowany:

  • doznał szkody spowodowanej przez rolnika

  • został poszkodowany na terenie gospodarstwa

  • doznał szkód w związku z pracami gospodarstwa lub podczas nich

To ma prawo do odszkodowania w mieście Drawsko Pomorskie właśnie od rolnika.

Poszkodowani mogą starać się także o odszkodowania z nieobowiązkowych polis, np.: od pracodawcy. Możliwe jest także dochodzenie odszkodowania od sprawcy bez stosownej polisy. Tutaj istnieje jednak ryzyko niewypłacalności.

Kto może pomóc?

Poszkodowani nie zawsze dokładnie wiedzą, czy i jak mogą starać się o odszkodowanie. Czasami w toku likwidacji szkody pojawiają się też dodatkowe problemy jak np.: zaniżony kosztorys. W takich sytuacjach warto skorzystać z rady specjalisty z kancelarii odszkodowawczej.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Drawska Pomorskiego

Nasz oddział w Drawsku Pomorskim

helpfind

Oddział w Drawsku Pomorskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830