Odszkodowania Działdowo, uzyskaj odszkodowanie w Działdowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela

Poszkodowani często dokładnie nie wiedzą dokładnie, na jakich zasadach mogą ubiegać się o odszkodowanie. Nie znają też procedur, jakie obowiązują ubezpieczycieli. To sprawia, że poszkodowani nie wiedzą dokładnie jak starać się o odszkodowanie, oraz co robić, gdy to nie będzie wystarczające.

Każdy poszkodowany, który nie jest zadowolony z wypłaconego odszkodowania, może się odwołać od decyzji ubezpieczyciela. Wystarczy przesłać stosowne pismo na adres ubezpieczyciela. W nim powinno znajdować się stanowisko poszkodowanego, kwota roszczeń oraz uzasadnienie.

W uzasadnieniu powinna znajdować się podstawa prawna oraz odwołanie do posiadanych dokumentów. Niestety, aby udowodnić swoje racje, poszkodowany musi zdobyć dodatkową dokumentację, Najczęściej jest to ekspertyza niezależnego rzeczoznawcy. Niestety, taki dokument to dodatkowy wydatek. Ubezpieczyciel nie ma też obowiązku zgodzić się z niezależnym kosztorysem. Może także odrzucić reklamację poszkodowanego.

Sprawa sądowa

Wówczas kolejnym standardowym krokiem jest sąd. Tutaj również należy wnieść opłaty sądowe (które po wygranej zostaną zwrócone). Potrzebna jest także odpowiednia wiedza prawnicza do właściwego skonstruowania pozwu. Dlatego stosunkowo niewielu poszkodowanych decyduje się na tę drogę.

Kancelaria odszkodowawcza

Alternatywnym rozwiązaniem jest kancelaria odszkodowawcza. Poszkodowani nie muszą wnosić opłat wstępnych ani płacić dodatkowo za specjalistów. Firma analizuje dostępną dokumentację i sprawdza, jak duże jest zaniżenie. Następnie negocjuje z ubezpieczycielem właściwą kwotę. Kancelarie zwykle mają też możliwość wypłacania odszkodowań w ramach odkupu szkody. Dzięki temu cała procedura znacznie się skraca.   

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Działdowa

Nasz oddział w Działdowie

helpfind

Oddział w Działdowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830