Odszkodowania Elbląg, uzyskaj odszkodowanie w Elblągu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie w Elblągu za samochód

Poszkodowany w wypadku komunikacyjnym może otrzymać różne rodzaje świadczeń w zależności od potrzeb. Większość wypadków jest na tyle niegroźna, że powstają jedynie niewielkie szkody w samochodzie, jak wgniecenia i zadrapania. Nawet za tak niewielkie szkody można uzyskać odszkodowanie.

Co jest podstawą do wypłaty odszkodowania w mieście Elbląg? W przypadku niewielkiej szkody wystarczy, że sprawca wypadku podpisane oświadczenie. Zawarte są w nim dane sprawcy i poszkodowanego, a także pokrótce opisane są okoliczności zdarzenia. Poszkodowany przekazuje ten dokument wraz ze swoimi danymi do ubezpieczyciela. Ten dokonuje oględzin i wycenia koszt naprawy samochodu. Ich wysokość jest jednocześnie wysokością odszkodowania. Poszkodowany może także uzyskać zwrot poniesionych kosztów jak np.: wynajem pojazdu zastępczego, czy holowanie.

Co zrobić w przypadku obrażeń? Te również często nie są poważne. Poszkodowany może odczuwać jedynie ból w karku, ból pleców, czy mieć spuchniętą kostkę. Nie warto jednak bagatelizować takich objawów, gdyż mogą w przyszłości skutkować poważnymi dolegliwościami. W przypadku poważniejszych obrażeń konieczne jest wezwanie karetki, a także policji.

Odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu

W przypadku obrażeń procedura starania się o odszkodowanie wygląda nieco inaczej. Konieczne jest dostarczenie dokumentacji medycznej. Na jej podstawie ubezpieczyciel określa uszczerbek na zdrowiu. Ubezpieczyciel może także wezwać poszkodowanego na komisję lekarską, podczas której lekarz osobiście dokona badania. Dzięki temu uszczerbek na zdrowiu zostanie określony dokładniej. Na podstawie wielkości uszczerbku określona jest wysokość odszkodowania.

Każde obrażenie lub schorzenie ma przypisaną stałą wartość procentową. Ubezpieczyciele mają również stałą stawkę za każdy procent uszczerbku. Po określeniu rozmiaru obrażeń i ich rodzaju ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie.

Uzyskiwanie pomocy

Nawet przy niewielkich stratach mogą pojawić się różnorodne problemy. Najczęściej ubezpieczyciele przyznają zbyt niskie odszkodowanie lub całkowicie odmawiają jego wypłaty. W takich przypadkach można zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej, gdzie można uzyskać pomoc profesjonalistów.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Elbląga

Nasz oddział w Elblągu

helpfind

Oddział w Elblągu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830