Odszkodowania Garwolin, uzyskaj odszkodowanie w Garwolinie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Do wypłaty odszkodowania uprawniony każdy poszkodowany, który nie jest sprawcą wypadku. Wówczas odszkodowanie wypłacane jest z polisy OC sprawcy. To sprawia, że poszkodowana osoba nie musi płacić za szkody z własnych środków.

Odszkodowanie najczęściej uzyskuje drugi kierowca biorący udział w wypadku. Najczęściej jest to rekompensata za szkody w samochodzie, nawet te najdrobniejsze. Możliwe jest także uzyskanie odszkodowania za odniesione obrażenia.

Jeżeli poszkodowany w jakichś sposób przyczynił się do wypadku, np.: jechał za szybko, również może uzyskać odszkodowanie. Zostanie ono jednak pomniejszone o procent przyczynienia.

Dlatego też o odszkodowanie mogą się starać pasażerowie uszkodzonego samochodu. Jest to niezwykle specyficzny przypadek, ponieważ poszkodowani pasażerowie mogą starać się o odszkodowanie zarówno od kierowcy, który spowodował wypadek, jak i od kierowcy, z którym jechali.

Poszkodowany nie musi być także w samochodzie, by uzyskać odszkodowanie z OC komunikacyjnego. Częstymi ofiarami wypadków są piesi i rowerzyści. Oni również mogą starać się o odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu i inne świadczenia.

Kto może pomóc przy odszkodowaniu?

Nie zawsze poszkodowani są pewni, czy mogą starać się o odszkodowania. Pojawiają się też inne wątpliwości. W jaki sposób się starać? Co jest wymagane? Przy wszystkich problemach pomóc może fachowa porada. Takiej udzielają specjaliści pracujący w kancelarii odszkodowawczej. Mogą oni również za poszkodowanego zgłosić szkodę i dopilnować wypłaty właściwego odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Garwolina

Nasz oddział w Garwolinie

helpfind

Oddział w Garwolinie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830