Odszkodowania Gdynia, uzyskaj odszkodowanie w Gdynii

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Możliwe świadczenia

Czy odszkodowanie można uzyskać tylko za wypadek drogowy? Oczywiście, że nie.  Ubezpieczalnie jednak najczęściej wyrównują straty związane ze zniszczeniami pojazdów.

Pokrzywdzeni niekiedy nie mają wiedzy, co mogliby uzyskać. Zawodzi także komunikacja. TU nie mają w zwyczaju informować o wszystkich przysługujących świadczeniach. Przy kolizji można ubiegać się o zwrot kosztów holowania. Warto dowiedzieć się więcej - wówczas można liczyć na korzystniejsze odszkodowanie.

Pomoc kancelarii

Nie trzeba samemu poszukiwać dodatkowych informacji oraz wnioskować o rekompensatę - pomocą służy firma zapewniająca odszkodowania w Gdyni.

Co trzeba wiedzieć przed podjęciem dalszych kroków? Rolą takiej kancelarii będzie wynegocjowanie i wypłacenie wyższego świadczenia. Miej pewność, że firma we właściwy sposób uzyskuje lepsze świadczenia.

Istotna jest też wielkość opłat. Przeważnie klienci nie muszą ponosić żadnych. Oznacza to, że jeśli odszkodowanie nie zostanie wywalczone - nie będzie trzeba nic dopłacać. Czasami obligatoryjne są opłaty przed zakończeniem sprawy, a prowizja pobierana jest niezależnie od wysokości odszkodowania. Może się to wiązać z niekontrolowanymi wydatkami. Skieruj także uwagę na wielkość firmy. Większa ma t stabilną pozycję na rynku. Sposób kontaktu także jest bardzo ważny. Zazwyczaj poszkodowani mają możliwość kontaktu:

  • osobistego

  • telefonicznego

  • przez internet

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Gdynii

Nasz oddział w Gdynii

helpfind

Oddział w Gdynii
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830