Odszkodowania Giżycko, uzyskaj odszkodowanie w Giżycku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Co można uzyskać po wypadku?

Każdy poszkodowany może starać się o kilka świadczeń. Co ważne, uzyskanie jednego świadczenia, np.: odszkodowania, nie wpływa na możliwość przyznania i kwotę innego, np.: zadośćuczynienia. A zatem poszkodowany może otrzymać kilka różnych świadczeń, w zależności od poniesionych strat.

Podstawowym świadczeniem jest odszkodowanie. Poszkodowani jednak często nie wiedzą, że w rzeczywistości mogą uzyskać dwa odrębne odszkodowania  — za uszkodzony samochód i za doznane obrażenia. Są to bowiem zupełnie inne rodzaje strat i w zupełnie inny sposób określa się właściwą kwotę obu świadczeń.

Odszkodowanie za straty rzeczowe określane jest na podstawie kosztów naprawy samochodu i wielkości strat. W przypadku obrażeń ustalany jest procentowy uszczerbek na zdrowiu. Ubezpieczyciel ma zazwyczaj stałą stawkę za każdy procent uszczerbku i na tej podstawie oblicza kwotę odszkodowania.

Innym dostępnym świadczeniem jest zwrot kosztów samochodu zastępczego. Może go uzyskać każdy poszkodowany, który w wyniku wypadku nie może korzystać z własnego samochodu. Ubezpieczyciel powinien zwrócić koszty wynajmu auta od dnia wypadku do dnia naprawy samochodu.

Poszkodowany może też starać się o zadośćuczynienie. Jest to ono przyznawane za szkody niematerialne. W tym przypadku taką stratą jest doznany podczas wypadku i leczenia ból, czy inne cierpienia.

Kto może pomóc?

Poszkodowany nie zawsze dokładnie wie, jakie może uzyskać świadczenia. Nie zawsze możliwe jest także osobiste zgłoszenie szkody. Dlatego na popularności zyskują kancelarie odszkodowawcze. Pomagają one poszkodowanym we wszystkich sprawach związanych z odszkodowaniami i innymi świadczeniami.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Giżycka

Nasz oddział w Giżycku

helpfind

Oddział w Giżycku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830