Odszkodowania Gliwice, uzyskaj odszkodowanie w Gliwicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak starać się o odszkodowanie?

W jaki sposób sprawnie wywalczyć odszkodowania po wypadku? Przydatna jest wiedza o świadczeniach ubezpieczeniowych. Najistotniejsza dla wielu pokrzywdzonych będzie rekompensata za uszkodzenia w samochodzie. Tutaj koszty naprawy są łatwe do zweryfikowania. Wystarczą rachunki, lub wycena. Mimo to, zazwyczaj kierowcy nie wiedzą, w jaki sposób walczyć o pieniądze. Co jest szczególnie ważne? Jakie dokumenty są potrzebne? W tej nowej sytuacji pojawia się mnóstwo pytań.  

Na początku możesz skontaktować się z kancelaria odszkodowawcza w Gliwicach. TU pokrywa nie tylko szkody materialne. Poważniejsze wypadki powiązane są z wizytą lekarską, a czasem nawet z pobytem w szpitalu. Czasami może dojść do nieodwracalnego pogorszenia stanu zdrowia u poszkodowanego. Często stan zdrowia poszkodowanego utrudnia zgłoszenie szkody. Poszkodowani miewają także problemy z kontrolowaniem etapów prac ubezpieczyciela. Należy wtedy skorzystać z dodatkowych usług, na przykład kancelarii odszkodowawczej.

Najczęstsze problemy

Czasem kierowcy natrafiają na kłopoty, w których też przydaje się rzetelna rada. Nawet po wypłacie odszkodowania. Nierzadko kierowcy mogą natrafić na mnóstwo błędów w kosztorysie. To sprawia, że wypłacone odszkodowanie jest stanowczo za niskie.

W takiej sytuacji możesz się odwołać.  Ubezpieczyciele wymagają jednak, aby udokumentować własne żądania. W rzeczywistości musisz wskazać kwotę rekompensaty, a także ją udokumentować. Należy to wykonać jak najbardziej precyzyjnie. Zdarza się, że wniosek bywa dyskwalifikowany.

Najprostsze rozwiązania

Na co może liczyć poszkodowany borykający się z ubezpieczycielem? Lepiej wówczas zacząć współpracę z kancelarią odszkodowawczą. W ten sposób zyskujesz większą szansę na właściwe odszkodowanie. Wymaga to także czasu. Będzie się to wiązało też z powiększonymi kosztami. Firma odszkodowawcza w Gliwicach zajmuje się za Ciebie całymi formalnościami. W tym przypadku nie trzeba obawiać o dodatkowe koszta. Tego rodzaju kancelarie pobierają zazwyczaj prowizję już po wywalczeniu odszkodowania. Jest to więc najczęściej znacząco łatwiejszy sposób na uzyskanie odszkodowania

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Gliwic

Nasz oddział w Gliwicach

helpfind

Oddział w Gliwicach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830