Odszkodowania Głogów, uzyskaj odszkodowanie w Głogowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Problemy poszkodowanych

Poszkodowany podczas likwidacji szkody może natrafić na różnorodne problemy. Niekiedy poszkodowani nie wiedzą, jakie skompletować dokumenty i jak je dostarczyć ubezpieczycielowi. Niekiedy również z różnych powodów nie mogą zająć się tym osobiście. W niektórych przypadkach nie wystarczy zwykłe zgłoszenie szkody i konieczna jest sprawa sądowa — dotyczy to jednak najtrudniejszych sytuacji.

Poszkodowani mogą także napotkać problemy już po wypłacie odszkodowania nawet w mieście Głogów. Zdarza się bowiem, że wypłacone odszkodowanie jest za niskie. Wynika to głównie z błędów i celowych korekt w kosztorysie. Mogą się w nim pojawić nieoryginalne części i rabaty, których w rzeczywistości nie będą udzielane. Niekiedy również niektóre szkody są pominięte. Poszkodowanym odmawia się także prawa do refundacji kosztów wynajmu samochodu.

Rozwiązanie problemów

W przypadku jakichkolwiek trudności poszkodowany ma możliwość zgłoszenia się do kancelarii odszkodowawczej. Zwykle są to firmy złożone z różnorodnych specjalistów. Doradcy przyjmują wnioski i kontaktują się z poszkodowanym oraz starają się o wyższe odszkodowanie. Kosztorysanci weryfikują przyznane odszkodowanie i często sporządzają własne. Można tu także spotkać prawników, którzy w razie konieczności kontaktują się z ubezpieczycielem lub występują w sądzie.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Głogowa

Nasz oddział w Głogowie

helpfind

Oddział w Głogowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830