Odszkodowania Głubczyce, uzyskaj odszkodowanie w Głubczycach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak wysokie odszkodowanie należy się po wypadku?

Pytanie o wysokość odszkodowanie to jedno z najpopularniejszych pytań w związku z likwidacją szkody. W tym przypadku nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi. Wysokość odszkodowania zależy od wielkości i rodzaju szkód. Inne odszkodowanie należy się za zarysowanie samochodu, a inne za skasowanie pojazdu. Podobnie to wygląda w przypadku szkód osobowych. Warto też zwrócić uwagę, że poszkodowany może starać się także o kilka świadczeń jednocześnie, m.in. zwrot kosztów wynajmu auta, czy zwrot kosztów leczenia. Poszkodowany może uzyskać także zadośćuczynienie.

Poszkodowani często po uzyskaniu odszkodowania nie są pewni, czy nie jest no za niskie. W przypadku szkody w samochodzie łatwo to sprawdzić- jeżeli odszkodowanie nie wystarcza na naprawę samochodu, to jest ono za niskie. A co z uszczerbkiem na zdrowiu? Tutaj pomocne mogą być tabele stosowane przez ubezpieczalnie. Znajdują się w nich procentowe wartości odpowiadające wszystkim możliwym obrażeniom. Należy także sprawdzić, jakie kwoty ubezpieczyciel przyznaje za każdy procent uszczerbku.

Jak uzyskać właściwe odszkodowania?

Jeżeli nie jesteś pewien, jakie powinieneś uzyskać odszkodowanie lub ubezpieczyciel już wypłacić za niskie, możesz zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej. Specjaliści sprawdzają, jaka powinna być kwota odszkodowania. Następnie starają się o wyższe odszkodowanie ubezpieczyciela lub w sądzie. Poszkodowany może być więc pewien, że uzyska dokładnie taką kwotę, jakiej potrzebuje.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Głubczyc

Nasz oddział w Głubczycach

helpfind

Oddział w Głubczycach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830