Odszkodowania Goleniów, uzyskaj odszkodowanie w Goleniowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie?

Ubezpieczyciele rocznie przeprowadzają twiele postępowań, w wyniku których przyznają poszkodowanym odszkodowania w mieście Goleniów. Każdy ubezpieczyciel ma więc swoje procedury, dzięki którym proces ten jest możliwy. Nazywa się to likwidacją szkody i składa się z kilku etapów. Ubezpieczyciel jest też zobowiązany prawem do przestrzegania kilku zasad.

Najpierw należy zgłosić szkodę. Najczęściej wystarczy to zrobić przez telefon lub za pomocą formularza internetowego. Liczba dokumentów ograniczona jest tylko do oświadczenia sprawcy lub notatki policyjnej oraz dokumentów tożsamości sprawcy i poszkodowanego. Należy także przekazać numer polisy sprawcy oraz przedstawić okoliczności zdarzenia.

Po zgłoszeniu ubezpieczyciel przysyła rzeczoznawcę, który sprawdza, do jakich szkód doszło w samochodzie. Dokumentuje też poszczególne szkody. Następnie na tej podstawie sporządza kosztorys. Dokument ten wykazuje wszystkie koszta naprawy szkody. Znajdują się w nim ceny części, robocizny oraz materiałów. Kwota naprawy jest jednocześnie kwotą odszkodowania.

Ubezpieczyciel ma 30 dni na wypłatę odszkodowania. W tym czasie musi dokonać wszystkich czynności niezbędnych do ustalenia okoliczności wypadku, ustalić wysokość odszkodowania, a także wydać decyzję i wypłacić pieniądze.

Kto może pomóc?

Pomimo wprowadzonych procedur, zdarza się, że ubezpieczyciel nie wypłaca właściwego odszkodowania. Wypłata może także się przedłużać. Poszkodowany może w takiej sytuacji zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej, która za niego uzyska właściwe odszkodowanie w Goleniowie.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Goleniowa

Nasz oddział w Goleniowie

helpfind

Oddział w Goleniowie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830