Odszkodowania Góra, uzyskaj odszkodowanie w Górze

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Potrzebne dokumenty

W każdym postępowaniu odszkodowawczym konieczne są dokumenty. Dzięki nim ubezpieczyciel może dokładniej ocenić szkody, a także jednoznacznie wskazać sprawcę.  Jakie dokumenty należy przekazać? To zależy od rodzaju szkody i wypadku.

Przy wypadku komunikacyjnym należy przekazać oświadczenie sprawcy lub notatkę policyjną. Należy także przekazać dowód rejestracyjny samochodu oraz dane z prawa jazdy obu kierowców.  Warto także dostarczyć zdjęcia z miejsca wypadku, by ubezpieczyciel miał dokładniejszy obraz sytuacji.

W przypadku szkody osobowej należy jeszcze przekazać dokumentację medyczną. Ważne jest, by była jak najpełniejsza. Na jej podstawie bowiem ubezpieczyciel określa uszczerbek na zdrowiu i ustala wartość odszkodowania w mieście Góra.

Procedura odszkodowawcza

Po zebraniu dokumentów należy je przekazać osobiście lub listownie ubezpieczycielowi sprawcy wypadku. Większość towarzystw posiada także formularze internetowe, dzięki którym można łatwo przesłać skany wszystkich wymaganych dokumentów.

Co się dzieje po przekazaniu dokumentacji? Ubezpieczyciel bacznie ją analizuje i podejmuje dalsze kroki. W przypadku szkody w samochodzie przysyła rzeczoznawcę, który ocenia straty. Przy szkodzie osobowej organizowana jest komisja lekarska.Po ustaleniach wydawana jest decyzja ubezpieczyciela i przekazywane jest odszkodowanie w Górze

Pomoc przy dochodzeniu odszkodowania 

Niestety, stosunkowo często pojawiają się problemy z odszkodowaniem. Ubezpieczyciele odmawiają wypłaty lub wypłacają stanowczo za mało. W takim przypadku można samodzielnie walczyć o wyższe odszkodowanie np.: składając odwołanie lub zakładając sprawę sądową. Łatwiejszym rozwiązaniem pozbawionym dodatkowych formalności jest skorzystanie z usług kancelarii odszkodowawczej. Zebraniem dokumentów i dowodów, oraz negocjacjami zajmują się wówczas wykwalifikowani specjaliści. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uzyskasz właściwą kwotę odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Góry

Nasz oddział w Górze

helpfind

Oddział w Górze
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830