Odszkodowania Gostynin, uzyskaj odszkodowanie w Gostyninie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowania Gostynin?

Odszkodowanie czy zadośćuczynienie? Poszkodowani zwykle stosują te pojęcia zamienne i powszechnie traktowane są jako synonimy.  Tymczasem są to dwa różne świadczenia.

O odszkodowanie w Gostyninie można starać się w przypadku szkód osobowych i materialnych.  Szkody osobowe to wszelkie obrażenia doznane przez poszkodowanych. Szkody materialne dotyczą strat w samochodzie, np.: wgnieceń i zadrapań.

Odszkodowanie tego typu ma na celu pokrycie kosztów naprawy wszystkich szkód. Ubezpieczyciel w przypadku samochodu dokonuje oględzin, a następnie sporządza kosztorys. W dokumencie tym znajduje się wycena wszystkich kosztów, związanych z naprawą szkody. Zawarte są tu ceny części, robocizny oraz potrzebnych materiałów.

W przypadku szkody osobowej ubezpieczyciel ustala uszczerbek na zdrowiu, jaki spowodował wypadek. Robi to na podstawie dostarczonej dokumentacji medycznej i tabeli uszczerbku na zdrowiu. Niekiedy również odbywa się komisja lekarska, podczas której lekarz bada poszkodowanego. Pomaga to w bardziej precyzyjnym określeniu uszczerbku i odszkodowania.

Czym jest zadośćuczynienie?

Zadośćuczynienie jest świadczeniem innej kategorii. Poszkodowany może go uzyskać za cierpienie i ból doznane w wypadku. Uszczerbek na zdrowiu ma duży wpływ na wysokość tego świadczenia, ale nie jest jego jedynym miernikiem. Zwraca się także uwagę na wpływ wypadku na dalsze życie poszkodowanego oraz jego stan psychiczny. Zadośćuczynienie może uzyskać także rodzina osoby zmarłej w wyniku wypadku.

Uprawnienieni często nie wiedzą, jakie mogą uzyskać świadczenia i w jaki sposób. Dlatego mogą oni w takich przypadkach zwrócić się o pomoc, np.: do kancelarii odszkodowawczej. Specjaliści odszkodowawczy dokładnie wiedzą, jakie świadczenia są należne i w jakiej wysokości. Dzięki takiej wiedzy starają się skutecznie o odszkodowanie w imieniu poszkodowanego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Gostynina

Nasz oddział w Gostyninie

helpfind

Oddział w Gostyninie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830