Odszkodowania Grajewo, uzyskaj odszkodowanie w Grajewie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Problemy z odszkodowaniem

Bardzo często poszkodowani nie otrzymują takiego odszkodowania, jak powinni, dotyczy to także miasta Grajewo. Najważniejszym problemem jest zaniżone odszkodowanie, ale zdarza się również, że zakład ubezpieczeń w ogóle odmawia wypłaty odszkodowania.

Poszkodowani mogą spotkać się z różnymi problemami jeszcze na etapie likwidacji szkody i oględzin. Może się zdarzyć, że kosztorysant niedokładnie sprawdzi wszystkie szkody lub całkowicie je pominie. Błędy zdarzają się także w samych kosztorysach. Najczęściej naliczane są rabaty, których w rzeczywistości warsztat nie uwzględnia. Pojawiają się też ceny części słabej jakości i niewłaściwe stawki warsztatowe. Wszystko to prowadzi do wypłaty zaniżonego odszkodowania.

Często również niewłaściwie jest orzekana szkoda całkowita. W tym przypadku wycena naprawy jest zawyżana, a ubezpieczyciel zaniża wartość samochodu sprzed wypadku. Jednocześnie zawyżana jest wartość samochodu po wypadku, przez co wypłacone odszkodowanie jest stanowczo za niskie.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Poszkodowany ma kilka możliwości uzyskania wyższego odszkodowania. Podstawowym jest odwołanie się od decyzji ubezpieczyciela. Poszkodowany wówczas musi jedynie przesłać do ubezpieczyciela pismo, w którym nie zgadza się z propozycją ubezpieczyciela i wskazuję satysfakcjonującą kwotę odszkodowania. Tutaj jednak konieczne jest udowodnienie swojej racji. Najczęściej trzeba uzyskać dodatkowe dokumenty jak opinia niezależnego rzeczoznawcy. A to wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Alternatywą może tu być wizyta w kancelarii odszkodowawczej. Tutaj konsultanci i kosztorysanci sprawdzą, jakie dokładnie powinno być odszkodowanie. Następnie przygotowują właściwą dokumentację i negocjują z ubezpieczycielem. Jeżeli to konieczne — walczą o odszkodowanie w sądzie. Dzięki temu poszkodowany ma pewność, że uzyska właściwe odszkodowanie.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Grajewa

Nasz oddział w Grajewie

helpfind

Oddział w Grajewie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830