Odszkodowania Grójec, uzyskaj odszkodowanie w Grójcu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak zadbać o właściwe odszkodowanie?

Należy zwrócić uwagę na kilka elementów i to jeszcze na miejscu zdarzenia. Po upewnieniu się, że nikomu nic się nie stało i nie trzeba wzywać karetki, można sprawdzić stan pojazdu. Najważniejsze jest jednak, aby nawiązać kontakt ze sprawcą. Jeżeli przyznaje się on do winy, można podpisać z nim jedynie oświadczenie sprawcy. Jeżeli jednak nie — konieczne jest wezwanie policji, która na miejscu ustali sprawcę i sporządzi stosowną notatkę.

Gdy poszkodowany posiada wszystkie dane sprawcy, a także dokumenty — może zgłosić się do ubezpieczyciela. Ten po upewnieniu się, że posiada wszystkie dokumenty, rozpoczyna likwidację szkody. Podczas niej dochodzi do oględzin, a także sporządzenia kosztorysu. Jest to dokument, w którym podane są wszystkie koszta związane z naprawą szkód.

Po sporządzeniu kosztorysu ubezpieczyciel wydaje decyzję i wypłaca stosowne odszkodowanie.

Staranie się o dopłatę

Poszkodowany zawsze może uzyskać więcej pieniędzy, nawet po wypłacie odszkodowania. Ma na to aż 3 lata. Jakie są jednak sposoby na uzyskanie dopłaty? Podstawową metodą jest odwołanie od decyzji ubezpieczyciela. Wystarczy złożyć pismo reklamacyjne i wskazać właściwą kwotę odszkodowania. Problemem może być jednak udowodnienie własnych racji — konieczne są do tego dodatkowe dokumenty. Często zdarza się również, że ubezpieczyciel odrzuca prawidłowo skonstruowane odwołanie. Wówczas zostaje tylko sąd.

Poszkodowany ma także możliwość skorzystania z usług kancelarii odszkodowawczej.  To tam odbywają się wszystkie formalności związane z uzyskaniem dopłaty. Poszkodowany nie musi starać się o żadne dodatkowe dokumenty, czy dowody — zrobi to kancelaria.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Grójca

Nasz oddział w Grójcu

helpfind

Oddział w Grójcu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830