Odszkodowania Gryfice, uzyskaj odszkodowanie w Gryficach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Wypadki drogowe zdarzają się częściej, niż powinny. Straty w nich ponoszone mają różnorodny charakter i często mogą być bardzo poważne. W wyniku wypadku może zostać uszkodzony nie tylko samochód, ale także przedmioty w nim przewożone, czy osobiste rzeczy uczestników. Zwykle też dochodzi do obrażeń u ludzi.

Niezależnie od strat i obrażeń poszkodowany zawsze może otrzymać odszkodowanie. Jego zadaniem jest pełna rekompensata wszystkich strat. By to było możliwe, odszkodowanie musi pokrywać wszystkie wydatki związane z naprawą szkód.

Dlatego po zgłoszeniu szkody ubezpieczyciel dokładnie analizuje przekazane dokumenty. Dodatkowo dokonuje oględzin samochodu, by bardzo dokładnie ustalić zakres strat. Następnie sporządza kosztorys, w którym zawarte są wszystkie koszta związane z naprawą każdego uszkodzonego elementu.

Jeżeli poszkodowany odniósł obrażenia wzywany jest na komisję lekarską, na której sprawdza się stan jego zdrowia.  Na tej podstawie ubezpieczyciel ocenia procentowy uszczerbek zdrowiu. Poszkodowany otrzymuje określoną kwotę za każdy procent uszczerbku.

Po zakończeniu procedury likwidacji szkody ubezpieczyciel wydaje decyzję, a następnie wypłaca odszkodowanie.

Co zrobić, gdy pojawią się problemy?

Niestety, często na tym się nie kończy. Poszkodowani często muszą składać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela i walczyć o wyższe odszkodowanie. Wypłacona kwota bowiem często nie wystarcza np.: na naprawę, czy rehabilitację. W takiej sytuacji można skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej. Pracujący tam specjaliści przeanalizują dokumenty ubezpieczyciela i sprawdzą, jaka powinna być wysokość odszkodowania. Skutecznie także wywalczą właściwe świadczenia.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Gryfic

Nasz oddział w Gryficach

helpfind

Oddział w Gryficach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830