Odszkodowania Jarocin, uzyskaj odszkodowanie w Jarocinie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak długo trzeba czekać na odszkodowanie?

Standardowa procedura odszkodowawcza powinna trwać nie dłużej niż 30 dni. W tym czasie ubezpieczyciel dokładnie ustala okoliczności zdarzenia, dokonuje oględzin, a także sporządza kosztorys. Dopiero na końcu wydaje decyzję i wypłaca odszkodowanie.

Czas oczekiwania może się przedłużyć jeszcze bardziej — o 14 dni — gdy ubezpieczyciel nie może ustalić wszystkich okoliczności ważnych dla wypłaty odszkodowania. Powinien jednak w ciągu 30 dni wypłacić kwotę bezsporną odszkodowania.

W jaki sposób szybko uzyskać odszkodowanie?

W przypadku drobniejszych szkód możliwe jest uzyskanie odszkodowania poprzez uproszczoną likwidację szkody. Wówczas rzeczoznawca nie ogląda uszkodzeń pojazdu ani nie sporządza kosztorysu. Jest ono wypłacane jedynie na podstawie opisu poszkodowanego oraz np.: zdjęć z miejsca wypadku czy też innych materiałów. To sprawia, że odszkodowanie może zostać wypłacone nawet w ciągu kilku dni.

Ubezpieczyciele często też wypłacają pieniądze szybciej w ramach ugody. To również może być kilka dni. Niestety, taka ugoda często nie jest korzystna dla poszkodowanego. Nie może on bowiem w przyszłości starać się o więcej pieniędzy, gdy ugoda zwykle to wyklucza. Nawet w przypadku, gdy zakład ubezpieczeń wypłacił zaniżone odszkodowanie.

Dobrym sposobem na szybsze odzyskanie odszkodowanie jest skorzystanie z usług kancelarii odszkodowawczej. Zajmuje się ona nie tylko doradztwem, ale także skupem odszkodowań. W ten sposób można uzyskać właściwe odszkodowanie w ciągu kilku dni bez żadnych strat.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Jarocina

Nasz oddział w Jarocinie

helpfind

Oddział w Jarocinie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830