Odszkodowania Jasło, uzyskaj odszkodowanie w Jasle

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Odszkodowanie

Bardzo wielu poszkodowanych zastanawia się nad różnicą między odszkodowaniem a zadośćuczynieniem. Najczęściej jednak te dwa pojęcia stosuje się wymiennie. Tymczasem są to dwa zupełnie różne świadczenia, które można otrzymać w nieco innych sytuacjach.

Odszkodowanie to świadczenie przyznawane za straty materialne, zarówno w przypadku szkód osobowych, jak i materialnych. Jego celem jest pokrycie wszystkich wydatków związanych z wypadkiem. W rzeczywistości w skład odszkodowania może wchodzić wiele różnych świadczeń jak zwrot kosztów leków, czy zwrot kosztów holowania.

Zadośćuczynienie

Zadośćuczynienie można uzyskać w przypadku wystąpienia szkody niematerialnej, np.: doznanego bólu, cierpienia czy też strachu. O tego typu świadczenie ofiara wypadku może starać się bezpośrednio u ubezpieczyciela sprawcy.

Zadośćuczynienie mogą uzyskać także bliscy osoby zmarłej w wypadku. Wówczas również można mówić o stratach moralnych czy naruszeniu dóbr osobistych, Tutaj również można starać się o świadczenie bezpośrednio od ubezpieczyciela, ale wiele tego typu spraw kończy się zwykle w sądzie.

Pomoc w uzyskiwaniu świadczeń

Poszkodowani, a także ich rodziny często nie wiedzą, co dokładnie mogą otrzymać, a także w jakich okolicznościach. Dlatego w takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy kancelarii odszkodowawczej. Tutaj można zyskać nie tylko radę, ale także pomoc w uzyskaniu właściwego odszkodowania.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Jasła

Nasz oddział w Jasle

helpfind

Oddział w Jasle
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830