Odszkodowania Jawor, uzyskaj odszkodowanie w Jaworze

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie w Jaworze?

Poszkodowani zwykle nie wiedzą, co należy robić, gdy ubezpieczyciel wypłaci zbyt małe odszkodowanie. Czy ta decyzja jest ostateczna? Jak długo można starać się o ewentualną dopłatę? Czy trzeba iść od razu do sądu?

Okazuje się, że nie jest to konieczne. Sprawa sądowa ma oczywiście wiele plusów — ubezpieczyciel ma bowiem obowiązek dostosowania się do wyroku. Postępowanie może się jednak bardzo przeciągnąć i trwać wiele miesięcy.

Coraz więcej poszkodowanych wybiera kancelarię odszkodowawczą. Można tutaj uzyskać poradę, dotyczącą odwołania czy odszkodowania w mieście Jawor. To jednak nie wszystko. Specjaliści kancelarii analizują dokumenty od ubezpieczyciela, a także szkody i sami sprawdzają, jaka powinna być wysokość odszkodowania. A następnie o takie właśnie odszkodowanie starają się u ubezpieczyciela.

Kancelaria odszkodowawcza może także sama wypłacić dopłatę do odszkodowania w ramach odkupu szkody.

Jak wybrać kancelarię?

Przed wyborem kancelarii warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Dzięki temu można mieć pewność, że wybrało się skuteczną i zaufaną firmę.

Warto zwrócić uwagę na wysokość uzyskiwanych odszkodowań i dodatkowe opłaty. Niektóre firmy proponują bardzo wysokie prowizje — nawet 40%, przez co odszkodowanie jest niższe. Czasami także poszkodowani muszą wnosić opłaty już przy zgłoszeniu, a także płacić prowizję, nawet gdy odszkodowania nie uda się uzyskać — przez to poszkodowany dalej traci.

Kolejne kryterium to czas oczekiwania. Zwykle w kancelariach odszkodowawczych dopłatę można uzyskać nawet w ciągu kilku dni.

Innym ważnym kryterium może być kontakt. Ważne, aby firma proponowała różne możliwości kontaktu — osobiście, przez telefon lub internet. Często przedstawiciel kancelarii może  odwiedzić poszkodowanego w jego domu lub innym dogodnym miejscu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Jawora

Nasz oddział w Jaworze

helpfind

Oddział w Jaworze
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830