Odszkodowania Kamienna Góra, uzyskaj odszkodowanie w Kamiennej Górze

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie?

W Polsce codziennie notuje się setki wypadków, do których dochodzi w różnorodnych okolicznościach.  Najczęściej dochodzi do wypadków na drodze. Tutaj poszkodowanymi są nie tylko kierowcy samochodów, ale także rowerzyści, czy piesi. Do wypadku może też dojść w pracy czy w gospodarstwie rolnym, a nawet w domu.

Poszkodowaniu zwykle sądzą, żeby uzyskać odszkodowanie, należy mieć wykupione odpowiednie ubezpieczenie. Tymczasem w większości przypadkach nie jest to konieczne. Jeżeli wypadek jest spowodowany przez inną osobę, o odszkodowanie można ubiegać się z jej ubezpieczenia OC. Obecnie obowiązkowe jest OC kierowców i rolników, ale także wielu pracodawców ma wykupione taką polisę.

Aby uzyskać takie odszkodowanie wystarczy dokonać zgłoszenia szkody u ubezpieczyciela sprawcy. Po wypadku sprawca powinien podać dane ubezpieczyciela wraz z numerem polisy. Do zgłoszenia należy dołączyć także dokumenty, np.: oświadczenie sprawcy. Wyjątkiem jest wypadek przy pracy — tutaj należy dołączyć protokół powypadkowy lub kartę wypadku.

Po przekazaniu dokumentów ubezpieczyciel rozpoczyna likwidację szkody. Zaczyna się ona od analizy dokumentów. Później organizowana jest komisja lekarska — jeżeli doszło do obrażeń — lub oględziny — jeżeli został uszkodzony samochód.

Jak uzyskać pomoc?

Po dopełnieniu wszystkich formalności ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie. Często jednak nie jest to koniec procedury. Poszkodowani bowiem często otrzymują zbyt niskie odszkodowanie. W takim przypadku można się odwołać od decyzji ubezpieczyciela. Warto także zgłosić się do kancelarii odszkodowawczej, która pomoże w odzyskaniu pieniędzy.

 

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kamiennej Góry

Nasz oddział w Kamiennej Górze

helpfind

Oddział w Kamiennej Górze
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830