Odszkodowania Kartuzy, uzyskaj odszkodowanie w Kartuzach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Kto może ubiegać się o odszkodowanie?

Osoby, które zostały poszkodowane w różnych wypadkach, mają prawo do odszkodowania od zakładu ubezpieczeń lub bezpośrednio od sprawcy zdarzenia. Najpierw jednak trzeba znać różnice pomiędzy polisą OC a NNW. W pierwszym przypadku, rodzaj oraz wysokość świadczeń przyznawana jest w oparciu o ustawy i ogólnie obowiązujące przepisy prawa. Polisy dobrowolne NNW są natomiast zawierane na indywidualnych warunkach, pomiędzy osobą ubezpieczoną a towarzystwem ubezpieczeniowym.

Świadczenia z polisy OC

Poszkodowani, którzy ubiegają się o świadczenia powypadkowe od ubezpieczyciela, mogą liczyć m.in. na odszkodowanie, zadośćuczynienie oraz rentę. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i rozmiaru poniesionych szkód. Czym dokładnie jest odszkodowanie? Jest to rekompensata za poniesione szkody materialne np. uszkodzony lub zniszczony samochód. Zadośćuczynienie z kolei dotyczy szkód osobowych, takich jak ból i cierpienie.

Coraz częściej osoby poszkodowany decydują się na wsparcie kancelarii odszkodowawczych. Firmy te specjalizują się w dochodzeniu wszelkich świadczeń powypadkowych. Dzięki temu pokrzywdzeni mogą uzyskać dużo wyższe kwoty odszkodowań i nie muszą przy tym na bieżąco śledzić sprawy oraz kontaktować się z ubezpieczycielem. Niestety pomoc kancelarii odszkodowawczej nie jest bezpłatna i opiera się najczęściej o system prowizyjny. Jeżeli masz problem z uzyskaniem odszkodowania Kartuzy to nie jedyne miasto, w którym świadczymy nasze usługi. Pomagamy poszkodowanym na terenie całego kraju. Jeżeli masz pytania – skontaktuj się z nami.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kartuz

Nasz oddział w Kartuzach

helpfind

Oddział w Kartuzach
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830