Odszkodowania Katowice, uzyskaj odszkodowanie w Katowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania
Zdaniem większości, odszkodowania należne są głównie po wypadkach z udziałem aut. Usterki w autach to najczęściej roszczeń. Okazuje się, że z OC winowajcy można starać się także o zwrot kosztów leczenia i dużo innych odszkodowań. Liczba odszkodowań i innych usług powoduje, iż poszkodowani nie mają wiedzy, co im przysługuje. Poszkodowani nie są powiadamiani o innych świadczeniach. Po wypadku komunikacyjnym może to być zwrot kosztów auta zastępczego. To jest najważniejsze, aby zyskać większą wiedzę w tym zakresie - wtedy możesz czekać na większe świadczenie. Uzupełnianie wiadomości na własną rękę i ubieganie się o świadczenia może bywać trudne, a z pomocą przychodzi firma odszkodowawcza w Katowicach. Na co uważać po wyszukiwaniu takiej współpracy? Najważniejsza jest sprawa samego świadczenia. Do tego typu firm często przybywają poszkodowani, którzy nie dostają właściwego odszkodowania od ubezpieczyciela. Zadaniem tego typu kancelarii będzie wynegocjowanie korzystniejszego odszkodowania. Należy sprawdzić historie klientów i upewniać się, że firma odszkodowawcza w Katowicach ma wysoką efektywność. Spytaj także o sposób rozliczania. Zazwyczaj pokrzywdzeni nie ponoszą wyższych opłat. Oznacza to, że jeżeli nie wywalczysz odszkodowania - niczego nie stracisz. Niekiedy firmy żądają dodatkowych dopłat, niezależnie od finału sprawy, a także pobierają bardzo wysokie prowizje. Ogranicza to odszkodowanie. Znaczącym czynnikiem bywa wielkość firmy Większa firma to gwarant stabilnej pozycji. Duża firma może działać też na miejscu z Katowic. Ułatwia to konsultacje z konsultantem. Sposób kontaktu będzie bardzo istotny przy wybieraniu firmy odszkodowawczej. Warto postaw na tą, z którą kontaktujesz się odmiennymi sposobami, nie tylko osobiście, ale też przez telefon, czy przez internet

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

W dowolnym momencie jako nasz klient możesz zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Katowic

Nasz oddział w Katowicach

helpfind

Oddział w Katowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

63-400 Ostrów Wielkopolski

ul. Staroprzygodzka 117

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830

Szukasz pomocy w Katowicach? Napisz do nas!

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

czytaj więcej »
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik