Odszkodowania Katowice, uzyskaj odszkodowanie w Katowicach

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Zdaniem większości, odszkodowania należne są głównie po wypadkach z udziałem aut. Usterki w autach to najczęściej roszczeń. Okazuje się, że z OC winowajcy można starać się także o zwrot kosztów leczenia i dużo innych odszkodowań. Liczba odszkodowań i innych usług powoduje, iż poszkodowani nie mają wiedzy, co im przysługuje. Poszkodowani nie są powiadamiani o innych świadczeniach. Po wypadku komunikacyjnym może to być zwrot kosztów auta zastępczego. To jest najważniejsze, aby zyskać większą wiedzę w tym zakresie - wtedy możesz czekać na większe świadczenie. Uzupełnianie wiadomości na własną rękę i ubieganie się o świadczenia może bywać trudne, a z pomocą przychodzi firma odszkodowawcza w Katowicach. Na co uważać po wyszukiwaniu takiej współpracy? Najważniejsza jest sprawa samego świadczenia. Do tego typu firm często przybywają poszkodowani, którzy nie dostają właściwego odszkodowania od ubezpieczyciela. Zadaniem tego typu kancelarii będzie wynegocjowanie korzystniejszego odszkodowania. Należy sprawdzić historie klientów i upewniać się, że firma odszkodowawcza w Katowicach ma wysoką efektywność. Spytaj także o sposób rozliczania. Zazwyczaj pokrzywdzeni nie ponoszą wyższych opłat. Oznacza to, że jeżeli nie wywalczysz odszkodowania - niczego nie stracisz. Niekiedy firmy żądają dodatkowych dopłat, niezależnie od finału sprawy, a także pobierają bardzo wysokie prowizje. Ogranicza to odszkodowanie. Znaczącym czynnikiem bywa wielkość firmy Większa firma to gwarant stabilnej pozycji. Duża firma może działać też na miejscu z Katowic. Ułatwia to konsultacje z konsultantem. Sposób kontaktu będzie bardzo istotny przy wybieraniu firmy odszkodowawczej. Warto postaw na tą, z którą kontaktujesz się odmiennymi sposobami, nie tylko osobiście, ale też przez telefon, czy przez internet

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Jesteśmy niezależnym ekspertem. Dzięki temu działamy zawsze na korzyść poszkodowanego. Zaufaj nam i skorzystaj z naszego doświadczenia oraz kompleksowej wiedzy.

bezpłatnie

bezpłatnie

Na żadnym etapie nie wymagamy opłat. Chcemy, aby każdy nasz klient ponosił jak najmniejsze koszty. Kontakt z nami jest darmowy, tak samo jak wypełnienie formularza, a następnie jego analiza.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Skorzystanie z bezpłatnej analizy do niczego Cię nie zobowiązuje. Nasza współpraca z klientem musi opierać się na zaufaniu i poszanowaniu decyzji - takie mamy zasady.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoje i swoich danych. Nie przekazujemy ich bez Twojej zgody. Twoje dane potrzebne nam są tylko do kontaktu. Nie rozsyłamy spamu, ani innych niepożądanych wiadomości.

Historie klientów z Katowic

Nasz oddział w Katowicach

helpfind

Oddział w Katowicach
DirectInfo Sp. z o.o.

63-400 Ostrów Wielkopolski

ul. Staroprzygodzka 117

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830

Szukasz pomocy w Katowicach? Napisz do nas!

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

czytaj więcej »
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik