Odszkodowania Kazimierza Wielka, uzyskaj odszkodowanie w Kazimierzy Wielkiej

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jakie świadczenia przysługują poszkodowanym?

Poszkodowani w wypadkach mogą ubiegać się o różne świadczenia, w zależności od stopnia doznanych szkód rzeczowych lub osobowych. Pierwszym świadczeniem jest odszkodowanie, a więc rekompensata za wszelkie straty materialne, takie jak np. uszkodzony samochód czy wydatki na leczenie lub rehabilitację. Drugim i bardzo ważnym świadczeniem jest zadośćuczynienie. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna, za doznane szkody osobowe, takie jak smutek po utracie bliskiej osoby lub cierpienie na skutek poniesionego uszczerbku na zdrowiu. W przypadku, gdy wypadek spowodował długotrwały uraz, poszkodowany może ubiegać się o przyznanie specjalnej renty.

Kto może pomóc uzyskać odszkodowanie?

Osoby pokrzywdzone mogą zdecydować się na prowadzenie swojej sprawy osobiście lub z pomocą kancelarii odszkodowawczej. W pierwszym przypadku należy uzbroić się w cierpliwość i przygotować na szereg formalności. Pomoc kancelarii odszkodowawczej to natomiast bardzo wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Poszkodowani nie muszą na bieżąco śledzić postępów w sprawie, a wszystkim zajmuje się przydzielony prawnik. Niestety pomoc ta wiążę się to z koniecznością zapłaty prowizji, ale bardzo często jest to jedyne rozwiązanie aby uzyskać jakiekolwiek świadczenia od ubezpieczyciela.

Zakłady ubezpieczeniowe w prawie 90% przypadków, wypłacają zbyt niskie odszkodowanie. Dotyczy to w szczególności poszkodowanych kierowców, którzy za naprawę uszkodzonego samochodu, muszą dopłacać z własnej kieszeni. Spowodowane jest to niekorzystnymi zapisami w kosztorysach naprawy pojazdu, które ubezpieczyciel stosuje, aby wypłacić niższe odszkodowanie. Jeżeli uważasz, że Twoje odszkodowanie jest zbyt małe aby pokryć poniesione wydatki – zwróć się do nas aby uzyskać dopłatę do odszkodowania Kazimierza Wielka to nie jedyne miasto, w którym działamy. Pomagamy osobom poszkodowanym na terenie całego kraju.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kazimierzy Wielkiej

Nasz oddział w Kazimierzy Wielkiej

helpfind

Oddział w Kazimierzy Wielkiej
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830