Odszkodowania Kędzierzyn-Koźle, uzyskaj odszkodowanie w Kędzierzynie-Koźlu

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Dochodzenie odszkodowania z kancelarią

Coraz częściej osoby poszkodowane decydują się korzystać z usług wyspecjalizowanych firm odszkodowawczych. Jest to spowodowane trudnościami z uzyskaniem należnych świadczeń od zakładów ubezpieczeń, takich jak odszkodowania powypadkowe w mieście. Rośnie również świadomość wśród pokrzywdzonych, co do przysługujących im praw odszkodowawczych. Niestety samodzielne prowadzenie sprawy nie jest tak łatwe, jak może się to wydawać.

Składanie wniosków czy niezbędnej dokumentacji do ubezpieczyciela nie wymaga specjalnej wiedzy prawnej. Bardzo często jednak ubezpieczyciele nie wypłacają adekwatnych kwot odszkodowań co sprawia, że niezbędne jest wszczęcie procesu reklamacyjnego. Poszkodowani muszą sporządzać specjalne pisma odwołujące od decyzji ubezpieczyciela, które nie zawsze przynoszą spodziewany efekt. Dlatego też lepiej powierzyć swoją sprawę kancelarii odszkodowawczej, która kompleksowo i sprawnie poprowadzi cały proces.

Jakie świadczenia przysługują poszkodowanym?

Trzeba pamiętać, że odszkodowanie nie jest jedynym świadczeniem, który prawnie przysługuje osobom pokrzywdzonym w wypadkach. Bardzo istotna jest m.in. rekompensata za doznane szkody osobowe, takie jak ból, cierpienie czy smutek po utracie bliskiej osoby – a więc zadośćuczynienie. Niestety właściwe określenie kwoty zadośćuczynienia nie jest łatwe i wszystko zależy od indywidualnej sprawy. Warto w tym celu zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej. Firmy te mają styczność z setkami różnych spraw i obliczenie adekwatnej kwoty zadośćuczynienia, nie stanowi dla nich problemu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kędzierzyna-Koźla

Nasz oddział w Kędzierzynie-Koźlu

helpfind

Oddział w Kędzierzynie-Koźlu
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830