Odszkodowania Koło, uzyskaj odszkodowanie w Kole

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać świadczenia powypadkowe w Kole?

W pierwszej kolejności należy rozróżnić rodzaje polisy ubezpieczeniowej. Na innych zasadach będzie przyznawane odszkodowanie z polisy OC oraz NNW. W obu przypadkach niezbędna będzie właściwa dokumentacja, którą należy przedstawić ubezpieczycielowi. Ubiegając się o odszkodowanie, należy przygotować m.in. rachunki potwierdzające wydatki na naprawę uszkodzonego mienia, zakup niezbędnych leków czy usługi medyczne. Wnosząc o odszkodowanie za poniesiony uszczerbek na zdrowiu, konieczne będzie przedstawienie dokumentacji medycznej, która potwierdzi wystąpienie urazu.

Niestety bardzo często zdarza się, że przyznana kwota odszkodowania jest zbyt niska. Dotyczy to w szczególności kolizji lub wypadków komunikacyjnych. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują różne zabiegi, aby zaniżyć kwotę odszkodowania. Jednym z rozwiązań tego problemu jest sporządzenie pisma odwołującego wraz z odpowiednim uzasadnieniem. Niestety bardzo rzadko udaje się dzięki temu zmienić decyzję ubezpieczyciela. Bardziej skutecznym rozwiązaniem jest kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która może samodzielnie poprowadzić całą sprawę i pomóc w uzyskaniu większych kwot świadczeń.

Jak funkcjonują kancelarie odszkodowawcze?

Poszkodowani mogą dochodzić swoich praw do odszkodowania osobiście lub też z pomocą kancelarii odszkodowawczej. Pierwsze rozwiązanie będzie wymagało sporej ilości wolnego czasu aby dokładnie wypełnić niezbędne dokumenty i wszystkiego dopilnować. W drugim przypadku, wystarczy jedynie wysłać dokumenty do kancelarii, która kompleksowo zajmie się prowadzeniem sprawy w imieniu poszkodowanego. Jest to bardzo wygodne wyjście z sytuacji, ale jednocześnie nie jest bezpłatne. Firmy odszkodowawcze pobierają ustaloną prowizję po wygraniu sprawy z ubezpieczycielem. Ma to jednak swoją zaletę, ponieważ poszkodowani nie muszą wnosić żadnych opłat wstępnych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Koła

Nasz oddział w Kole

helpfind

Oddział w Kole
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830