Odszkodowania Końskie, uzyskaj odszkodowanie w Końskich

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jakie świadczenia przysługują poszkodowanym?

Osoby, które ucierpiały w wypadku komunikacyjnym, przy pracy lub w rolnictwie, mają prawo do ubiegania się o wypłatę odszkodowania. Jeżeli pieniądze mają zostać wypłacone przez ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia, konieczne będzie zgromadzenie niezbędnej dokumentacji. Oprócz odszkodowania za uszkodzone mienie czy inne straty materialne, poszkodowani mogą ubiegać się o zadośćuczynienie. Jest to jednorazowa rekompensata pieniężna za doznane krzywdy na osobie, takie jak cierpienie na skutek poniesionego uszczerbku na zdrowiu lub smutek po utracie w wypadku bliskiej osoby. Ponadto osoby poszkodowane mają prawo do innych świadczeń, np. zwrotu kosztów przejazdów do szpitala czy placówek medycznych.

Z największym problemem zmagają się poszkodowani kierowcy, których pojazd został uszkodzony na skutek zdarzenia drogowego. Niestety większość wypłacanych odszkodowań na naprawę samochodu jest zbyt niska. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują niezgodne z prawem taktyki, w celu wypłaty zaniżonego odszkodowania. Właśnie dlatego coraz więcej osób pokrzywdzonych, decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą.

Jak działa kancelaria odszkodowawcza?

Poszkodowani, którzy nie radzą sobie podczas sprawy o odszkodowanie, mogą zasięgnąć opinii i pomocy w specjalnych kancelariach odszkodowawczych. Pomoc tych firm to niekiedy jedyna możliwość do uzyskania właściwego odszkodowania i pozostałych świadczeń. Na jakiej zasadzie opiera się współpraca z kancelarią odszkodowawczą? Firma po otrzymaniu wszystkich niezbędnych dokumentów od swojego klienta, bierze na siebie odpowiedzialność za przebieg sprawy i występuje w imieniu poszkodowanego do ubezpieczyciela o przyznanie należnych świadczeń. Zdarza się, że sprawa ma swój finał w sądzie. Poszkodowani jednak nie muszą brać w niej udziału, a wszystkim zajmuje się kancelaria. Jeżeli więc masz problem z uzyskaniem odszkodowania Końskie lub w innej miejscowości, skontaktuj się z nami. Profesjonalnie i rzetelnie zajmiemy się Twoją sprawą.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Końskich

Nasz oddział w Końskich

helpfind

Oddział w Końskich
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830