Odszkodowania Kościan, uzyskaj odszkodowanie w Kościanie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać najwyższą kwotę odszkodowania Kościan?

Na samym początku trzeba pamiętać, że wysokość odszkodowania zależeć będzie od wysokości poniesionych szkód materialnych. Trzeba je oczywiście udowodnić przed ubezpieczycielem, przedkładając np. stosowne faktury i rachunki. Najczęściej problem ze zbyt niskim odszkodowaniem mają kierowcy, których samochody ucierpiały na skutek kolizji bądź wypadku. Ubezpieczyciele dokonując kalkulacji szkody i wystawiając kosztorys naprawy samochodu, stosują niezgodne z prawem sztuczki, dzięki którym mogą sporo zaoszczędzić na wypłacie odszkodowania.

Nie można również zapomnieć o pozostałych świadczeń powypadkowych, np. zadośćuczynieniu. Jest to specjalna forma rekompensaty za doznane szkody osobowe, a więc np. smutek po śmierci bliskiej osoby albo ból i cierpienie na skutek poniesionych obrażeń ciała. Niestety nie da się wprost wycenić strat moralnych i negatywnych odczuć psychicznych. Można natomiast sugerować się orzecznictwem sądowym w podobnych sprawach lub zwrócić się o pomoc do kancelarii odszkodowawczej.

Dochodzenie odszkodowania z kancelarią odszkodowawczą w Kościanie

Z uwagi na coraz częstsze problemy z uzyskaniem świadczeń od ubezpieczycieli, część osób decyduje się na współpracę z kancelariami odszkodowawczymi. Firmy te pomagają uzyskać możliwie najwyższe kwoty wszelkich świadczeń, odciążając tym samym poszkodowanych z większości obowiązków. Minusem tego rozwiązania jest konieczność zapłaty za usługi firmy odszkodowawczej, najczęściej w formie prowizji, która pobierana jest przez firmę po zakończonej sprawie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kościana

Nasz oddział w Kościanie

helpfind

Oddział w Kościanie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830