Odszkodowania Koszalin, uzyskaj odszkodowanie w Koszalinie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak skutecznie dochodzić odszkodowania Koszalin?

Przede wszystkim trzeba ustalić z jakiej polisy ma zostać wypłacone odszkodowanie. Jeżeli osoba posiadała ubezpieczenie dodatkowe NNW, to wszystko będzie opierać się o zapisy w umowie i ogólnych warunkach ubezpieczenia. Inaczej ma się sprawa, gdy chodzi o odszkodowanie z polisy OC. W takim przypadku trzeba opierać się o ustawy i obowiązujące w kraju prawo, które daje dużo szersze możliwości w porównaniu do ubezpieczeń nieobowiązkowych. Ubiegając się o wypłatę odszkodowania, zarówno z polisy OC jak i NNW, niezbędne będzie przygotowanie odpowiedniej dokumentacji, potwierdzającej zaistnienie wypadku oraz poniesione w związku z tym wydatki.

Innym świadczeniem jest zadośćuczynienie. Jednak nie dotyczy ono szkód materialnych, do których odnosi się odszkodowanie. Zadośćuczynienie to specjalna forma wynagrodzenia pieniężnego za doznane szkody osobowe. Można do nich zaliczyć ból i cierpienie na skutek poniesionych obrażeń ciała oraz żal i smutek po śmierci bliskiej osoby. Największym problemem jest określenie wysokości tego świadczenia, którego nie można poprzeć fakturami czy rachunkami. Kwota zadośćuczynienia powinna być w miarę adekwatna do poniesionych strat moralnych.

W czym może pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Część osób poszkodowanych, decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która kompleksowo zajmuje się prowadzeniem sprawy. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla poszkodowanych. Przede wszystkim znosi z pokrzywdzonego obowiązek kontaktowania się z ubezpieczycielem i sporządzania pism odwołujących. Niestety rozwiązanie to nie jest bezpłatne, a kancelaria odszkodowawcza pobiera określoną prowizję po wygraniu sprawy. Z drugiej strony pomoc takich firm to nierzadko jedyna droga do uzyskania przysługujących świadczeń powypadkowych.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Koszalina

Nasz oddział w Koszalinie

helpfind

Oddział w Koszalinie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830