Odszkodowania Kraków, uzyskaj odszkodowanie w Krakowie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 89% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania
Odszkodowania wiązane są zwykle z szkodami w samochodzie. Szkody w autach to najpopularniejsze zniszczenia rozpatrywane przez TU. Każdy pokrzywdzony ma możliwość otrzymać także odszkodowanie rolnicze i pozostałe rodzaje odszkodowań. Pokrzywdzeni niekiedy nie mają pojęcia, co mogą otrzymać - jest to rezultat liczby rodzajów odszkodowań. Poszkodowani nie są powiadamiani o innych świadczeniach. Przy kolizji można ubiegać się o odszkodowanie za utratę wartości handlowej. To ważne, by zyskiwać dodatkową wiedzę w tym zakresie - wtedy możesz liczyć większe świadczenie. Odnajdywanie informacji samemu i ubieganie się o odszkodowanie mogą bywać trudne, a z pomocą przychodzi firma odszkodowawcza w Krakowie. Co bywa istotne przy wybraniu prawników? Kluczowa jest kwestia samego odszkodowania. Klientami firm odszkodowawczych są zazwyczaj ludzie, którzy nie mają wypłaconego właściwego odszkodowania. Rolą takiej kancelarii jest odzyskanie korzystniejszego odszkodowania. Sprawdzaj, jak wiele prowadzonych przypadków jest zakończona sukcesem. Ważne bywają tu też opłaty. Najczęściej odciągana jest prowizja od odszkodowania. Jeżeli działania firmy nie przyniosą odszkodowania - nic nie stracisz. Są sytuacje, że obligatoryjne są wpłaty na początku współpracy, a prowizja wym,wymagana jest niezależnie od wypłaty odszkodowania. Najczęściej generuje to wyższe koszta. Warto zwrócić uwagę, czy masz do czynienia z większą firmą Niemała firma ma również zwykle stabilniejszą pozycję na rynku. Istotne jest, aby zwrócić uwagę na to, czy firma działa z Krakowa. To istotne, gdyż dzięki temu masz łatwiejszy kontakt z własnym konsultantem. Rodzaje kontaktu są bardzo istotną kwestią przy wybieraniu firmy. Lepiej postaw na taką, z którą kontaktujesz się różnorodnymi kanałami, nie tylko osobiście, ale także telefonicznie, czy przez internet

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

W dowolnym momencie jako nasz klient możesz zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Krakowa

Nasz oddział w Krakowie

helpfind

Oddział w Krakowie
DirectInfo Sp. z o.o.

63-400 Ostrów Wielkopolski

ul. Staroprzygodzka 117

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830

Szukasz pomocy w Krakowie? Napisz do nas!

Oddzwonimy najszybciej jak to będzie możliwe

czytaj więcej »
bezpłatny przewodnik

Przewodnik

Wyższe Odszkodowanie

pobierz
za darmo

Przewodnik