Odszkodowania Kraśnik, uzyskaj odszkodowanie w Kraśniku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższe odszkodowanie i zadośćuczynienie w Kraśniku

Osoby poszkodowane w różnych wypadkach, mogą ubiegać się o przyznanie świadczeń powypadkowych od ubezpieczyciela. Najważniejsze z nich jest odszkodowanie, a więc zwrot poniesionych kosztów, które poniósł poszkodowany w następstwie wypadku. Dotyczy to m.in. naprawy uszkodzonego mienia, zakupu lekarstw czy zapłaty za usługi medyczne w prywatnych placówkach. Wysokość odszkodowania uzależniona będzie od przedstawionej dokumentacji, czyli w głównej mierze rachunków i faktur, potwierdzających dokonane wydatki.

Nieco innym świadczeniem jest zadośćuczynienie czyli rekompensata za wszelkie szkody na osobie. Można zaliczyć do nich ból i cierpienie spowodowane poniesionym urazem czy uszczerbkiem na zdrowiu oraz smutek i żal po śmierci bliskiej osoby. Sporą trudnością okazuje się określenie wysokości zadośćuczynienia, którego nie da się poprzeć rachunkami. Bardzo często natomiast niezbędna jest dokumentacja medyczna, w tym opinia psychologiczna lub psychiatryczna. Niestety nawet to nie pomoże wskazać na konkretną kwotę zadośćuczynienia. W tym celu najlepiej zwrócić się o pomoc do jednej z kancelarii odszkodowawczych. Firmy te dzięki bogatemu doświadczeniu, będą w stanie zaproponować jak najbardziej adekwatną kwotę zadośćuczynienia i pomogą w jej uzyskaniu od ubezpieczyciela.

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania Kraśnik

Z uwagi na to, że niemal 89% wszystkich wypłacanych odszkodowań przez zakłady ubezpieczeniowe jest zaniżona, spora część osób poszkodowanych decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. To pozwala im na osiągnięcie dużo wyższych kwot świadczeń powypadkowych oraz zwolnienie z konieczności kontaktowania się z ubezpieczycielem. Niestety rozwiązanie to nie jest bezpłatne, a kancelaria pobierze stosowną prowizję po zakończonym procesie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Kraśnika

Nasz oddział w Kraśniku

helpfind

Oddział w Kraśniku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830