Odszkodowania Krosno Odrzańskie, uzyskaj odszkodowanie w Krośnie Odrzańskim

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak uzyskać odszkodowanie?

Osoby, które doznały obrażeń ciała na skutek wypadku komunikacyjnego, przy pracy lub w rolnictwie, mogą ubiegać się o wypłatę odszkodowania z polisy OC. Najważniejsze jest to, żeby zadbać o odpowiednią dokumentację medyczną oraz rachunki za zakup lekarstw czy sprzętu rehabilitacyjnego. W przypadku, gdy leczenie odbywało się w placówkach prywatnych, należy zachować faktury za zakupione usługi medyczne. Ubezpieczyciel będzie musiał zwrócić koszty takiego leczenia, gdyż poszkodowany nie ma obowiązku korzystać z państwowych placówek medycznych.

Podobnie wygląda kwestia dochodzenia odszkodowania za zniszczone w wyniku wypadku mienie, np. samochód. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie w Krośnie Odrzańskim na podstawie przedstawionego kosztorysu naprawy lub faktury wystawionej przez warsztat samochodowy. Niestety bardzo często kosztorysy sporządzone przez towarzystwa ubezpieczeniowe są zaniżone, a wypłacane odszkodowanie nie jest w stanie pokryć wszystkich wydatków na naprawę samochodu.

Wyższe odszkodowania Krosno Odrzańskie

Coraz więcej osób poszkodowanych w wypadkach, decyduje się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Obecnie jest to o tyle wygodne, że większość z tych firm funkcjonuje i obsługuje klientów z całego kraju. Ponadto niemal każda kancelaria umożliwia wysłanie dokumentów oraz kontakt z klientem przez Internet. Dzięki temu wymiana informacji jest natychmiastowa, co znacząco przyśpiesza cały proces.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Krosna Odrzańskiego

Nasz oddział w Krośnie Odrzańskim

helpfind

Oddział w Krośnie Odrzańskim
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830