Odszkodowania Lębork, uzyskaj odszkodowanie w Lęborku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższe zadośćuczynienie oraz odszkodowanie w Lęborku

Najbardziej znanym świadczeniem powypadkowym jest odszkodowanie i zadośćuczynienie. Pierwsze dotyczy szkód materialnych, np. uszkodzonego samochodu. Jego wysokość ustalana jest na podstawie zgromadzonych dokumentów, potwierdzających stosowne wydatki. Zaliczyć do nich można np. kosztorys naprawy pojazdu. Drugie świadczenie czyli zadośćuczynienie, to rekompensata za doznane szkody osobowe. Nie zawsze jednak osoby poszkodowane w wypadkach mają świadomość, że mogą ubiegać się o wypłatę tego rodzaju świadczenia. Najtrudniejsze jest oszacowanie kwoty zadośćuczynienia, z uwagi na to, że nie można wprost wycenić cierpienia, bólu, smutku czy innych negatywnych odczuć. Najlepiej zlecić to zadanie wyspecjalizowanej kancelarii odszkodowawczej.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Lębork

Bardzo często zdarza się, że kwoty odszkodowań są zbyt niskie, a poszkodowani muszą dopłacać z własnego majątku. Są dwa wyjścia z takich sytuacji. Pierwsze z nich to samodzielne składanie pism odwołujących, zawierających odpowiednie argumenty. Trzeba również pamiętać o wielu koniecznych załącznikach. Cała procedura jest czasochłonna i wymaga sporej inicjatywy ze strony osoby pokrzywdzonej.

Drugim rozwiązaniem jest kontakt z kancelarią odszkodowawczą, która zajmie się prowadzeniem sprawy. Wystarczy jedynie przesłać na adres firmy wszelkie niezbędne dokumenty zgromadzone w sprawie. Wszystkie obowiązki takie jak sporządzanie pism czy kontakt z ubezpieczycielem, przejmuje kancelaria. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie dla poszkodowanego.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Lęborka

Nasz oddział w Lęborku

helpfind

Oddział w Lęborku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830