Odszkodowania Łęczyca, uzyskaj odszkodowanie w Łęczycy

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Uzyskaj wyższą kwotę odszkodowania Łęczyca

Niestety aż 89% odszkodowań wypłacanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest zaniżona. Dotyczy to w szczególności poszkodowanych kierowców, których pojazdy zostały uszkodzone na skutek kolizji lub wypadku. Ubezpieczyciele stosują różne zabiegi, aby zaniżyć kwotę odszkodowania w kosztorysie naprawy samochodu. Sprawia to, że poszkodowani kierowcy muszą dokładać do naprawy z własnego majątku. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą kancelarie odszkodowawcze, które bardzo sprawnie pozyskają dodatkowe środki od ubezpieczyciela. Poszkodowani nie muszą martwić się o ciągły kontakt z ubezpieczycielem i monitorowanie swojej sprawy. Wszystkim zajmuje się kancelaria, która po wygranej sprawie, pobiera odpowiednią prowizję.

Renta, zadośćuczynienie i odszkodowanie w Łęczycy

Na świadczenia powypadkowe z polisy OC, nie składa się wyłącznie rekompensata za szkody materialne czyli odszkodowanie. Równie ważne jest zadośćuczynienie, które dotyczy wyłącznie krzywd osobowych, takich jak smutek, ból i cierpienie. Problemem może okazać się określenie wysokości tego świadczenia. Niestety nie można w sposób bezpośredni wycenić negatywnych odczuć psychicznych. Dlatego zadanie to najlepiej zlecić kancelarii odszkodowawczej. Ponadto osoby, które na skutek wypadku doznały stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu lub znacząco obniżył się ich komfort życia, mogą wnioskować o przyznanie specjalnego rodzaju renty.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Łęczycy

Nasz oddział w Łęczycy

helpfind

Oddział w Łęczycy
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830