Odszkodowania Legnica, uzyskaj odszkodowanie w Legnicy

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Jak szybko i sprawnie uzyskać odszkodowanie w Legnicy?

Na początku trzeba rozróżnić rodzaj zdarzenia. W przypadku kolizji lub wypadku komunikacyjnego, wszelkie roszczenia odszkodowawcze należy kierować do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia. Jeżeli natomiast sprawca oddalił się i pozostał niezidentyfikowany, świadczenia nie zostaną wypłacone. Jedynym ratunkiem będzie posiadanie dodatkowej polisy AC, która pokryje koszty naprawy samochodu nawet, jeżeli samemu było się sprawcą kolizji.

Inaczej będzie wyglądać dochodzenie odszkodowania za wypadek przy pracy. Tutaj w pierwszej kolejności należy zadbać o sporządzenie protokołu powypadkowego, a następnie skierowanie wniosku do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dopiero po otrzymaniu odszkodowania od ZUSu, będzie możliwe dalsze ubieganie się o dodatkowe pieniądze od zakładu pracy. Wysokość odszkodowania zależy przede wszystkim od poniesionych wydatków na leczenie czy naprawę uszkodzonego mienia. Wszystko to należy odpowiednio udokumentować i okazać ubezpieczycielowi, np. poprzez faktury lub rachunki.

Renta i zadośćuczynienie dla poszkodowanych w Legnicy

Oprócz odszkodowania, poszkodowani mogą również wystąpić o wypłatę zadośćuczynienia lub przyznanie specjalnej renty. Czym dokładnie są te świadczenia? Zadośćuczynienie to rekompensata pieniężna za wszelkie szkody osobowe, takie jak ból i cierpienie spowodowane urazem. Renta natomiast będzie przysługiwać osobom, które na skutek wypadku poniosły długotrwały lub stały uszczerbek na zdrowiu.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Legnicy

Nasz oddział w Legnicy

helpfind

Oddział w Legnicy
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830