Odszkodowania Leszno, uzyskaj odszkodowanie w Lesznie

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Leszno

Coraz częściej osoby poszkodowane w różnych wypadkach, decydują się na kontakt z kancelarią odszkodowawczą. Jest to spowodowane problemami z uzyskaniem właściwych kwot świadczeń powypadkowych. Dotyczy to w szczególności poszkodowanych kierowców, których pojazdy zostały uszkodzone na skutek kolizji czy wypadku. Przyznawane odszkodowania w 89% są zaniżone, a to sprawia, że kierowcy muszą dokładać do naprawy samochodu z własnej kieszeni.

Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą kancelarie odszkodowawcze, które sprawnie pozyskują wyższe kwoty odszkodowań. Pokrzywdzony, który zleci prowadzenie sprawy kancelarii odszkodowawczej, nie musi przejmować się wszelkimi formalnościami oraz ciągłym monitorowaniem postępów w swojej sprawie. Wszystkim od początku do końca zajmuje się kancelaria i działa w imieniu pokrzywdzonego.

Świadczenia powypadkowe dla poszkodowanych w Lesznie

Oprócz odszkodowania, poszkodowani mogą liczyć również na inne świadczenia. Będzie to między innymi zadośćuczynienie, czyli rekompensata za wszelkie szkody niematerialne, takie jak smutek, ból czy cierpienie. Ponadto osoby, które doznały długotrwałego lub stałego uszczerbku na zdrowiu, mogą ubiegać się o przyznanie specjalnej renty. Uzyskanie powyższych świadczeń bardzo często jest bardzo utrudnione, a poszkodowani spotykają się z odmową wypłaty pieniędzy przez ubezpieczycieli. Warto więc w takich sytuacjach, nawiązać kontakt z doświadczoną kancelarią odszkodowawczą.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Leszna

Nasz oddział w Lesznie

helpfind

Oddział w Lesznie
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830