Odszkodowania Lipsko, uzyskaj odszkodowanie w Lipsku

Centrum odszkodowań

Jeśli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś szkody osobowej lub majątkowej, to na 99% Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Dalej

czytaj więcej »

Oferta produktów

Szkoda w pojeździe

Szkoda w pojeździe

Sprawdź
Szkoda w rolnictwie

Szkoda w rolnictwie

Sprawdź
Szkoda w wypadku przy pracy

Szkoda w wypadku przy pracy

Sprawdź
Szkoda przy zniszczonym budynku

Szkoda przy zniszczonym budynku

Sprawdź
Odzyskiwanie środków z OFE

Odzyskiwanie środków z OFE

Sprawdź
Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Odszkodowanie po śmierci członka rodziny

Sprawdź

Jak to działa?

wypełniasz

wypełniasz

formularz weryfikacji (to nic nie kosztuje!) helpfind.pl
oddzwaniamy

oddzwaniamy

do ciebie w ciągu 48h (lub szybciej jak to możliwe) helpfind.pl
weryfikujemy

weryfikujemy

czy możesz starać się o odszkodowanie helpfind.pl
wybieramy

wybieramy

dla Ciebie najlepszą Kancelarię Prawną helpfind.pl
wypłata

wypłata

środków z odszkodowania

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania Lipsko

Starając się o wypłatę odszkodowania, należy mieć na uwadzę kilka kwestii. Przede wszystkim z jakiej polisy ma zostać wypłacone świadczenie. W przypadku ubezpieczeń dobrowolnych NNW, przed złożeniem wniosku o wypłatę pieniędzy, warto zapoznać się z warunkami ubezpieczenia. Nieco inaczej wygląda sytuacja, jeżeli o odszkodowanie ubiega się z polisy OC. Wymagane dokumenty w obu przypadkach są bardzo podobne, natomiast zakres tego świadczenia w przypadku polisy OC jest dużo szerszy. Można ubiegać się m.in. o zwrot kosztów przejazdów czy zakup urządzeń rehabilitacyjnych.

Wyższe zadośćuczynienie i odszkodowanie w Lipsku

Poszkodowani w wypadkach nie zawsze otrzymają odpowiednio wysokie odszkodowanie czy inne świadczenia. Muszą w takich sytuacjach odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela, poprzez sporządzenie odpowiedniego pisma i dołączenie stosownych dokumentów. Niestety odwołanie nie gwarantuje pozytywnego rozpatrzenia sprawy i przyznania większej kwoty odszkodowania. Aby skutecznie wpłynąć na decyzję ubezpieczyciela, najlepiej będzie skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą. Firmy te bardzo sprawnie pozyskują wszelkiego rodzaju świadczenia powypadkowe. Niestety, minusem takiego rozwiązania jest konieczność zapłaty prowizji po wygranej sprawie.

Dlaczego my?

bezpieczeństwo

bezpieczeństwo

Dbamy, aby oferowana przez nas usługa w pełni gwarantowała naszym klientom bezpieczeństwo. Poszkodowany może liczyć na szybką i nieskomplikowaną procedurę odszkodowawczą.

bezpłatnie

bezpłatnie

Skorzystanie z naszych usług jest bezpłatne, nie pobieramy wcześniejszych opłat. Wszystko odbywa się na jasnych zasadach. Oczekujemy wyłącznie wypełnienia formularza i podania danych do kontaktu.

bez zobowiązań

bez zobowiązań

Jako nasz klient możesz w dowolnym momencie zrezygnować ze świadczonych przez nas usług, bez żadnych konsekwencji prawnych. Stracisz jednak wtedy możliwość uzyskania odpowiedniej rekompensaty.

polityka zero spamu

polityka "zero spamu"

Nie rozsyłamy spamu na adresy mailowe naszych klientów. Żadne z pozyskanych przez nas danych nie są nigdzie udostępniane. Informacje o naszych klientach są przechowywane w bezpieczny sposób.

Historie klientów z Lipska

Nasz oddział w Lipsku

helpfind

Oddział w Lipsku
DirectInfo Sp. z o.o.

helpfind

KRS 0000385405

NIP 6222763569

REGON 301735830